GREENPEACE den BARIŞ için mesaj !!!

Düşüncelerinizi Özgür Bırakın
ÖZGÜRLÜK
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Koç
GREENPEACE den BARIŞ için mesaj !!!

Mesaj gönderen ÖZGÜRLÜK » 16 Ağu 2007 14:13

Resim
Shot at 2007-08-16

Greenpeace savaşa ve şiddete dünyanın her bölgesinde karşıdır. Barış asla şiddetle sağlanamaz. Bu hafta içinde bölgede artan gerilim, son derece kaygı verici. Sadece barışçıl bir diyalog ve işbirliği bölgede yaşayan halklar arasında kalıcı bir barışa şans tanıyabilir. Greenpeace bunu bölgede sürdürdüğü denizler, enerji ve silahsızlanma kampanyaları ile gösteriyor. Özellikle barışçıl enerji ve nükleerden arınmış Ortadoğu projeleri devletler arasında işbirliğini artırmaya yönelik olumlu ve üretken adımları öne çıkartarak bölgede daha fazla istikrar ve güvenlik getirmeye çalışmaktadır.

Türkiye’de de hükümetimizi, mevcut anlaşmazlığı hızlı bir sonuca ulaştırmak ve kalıcı barış için bölgedeki işbirliğinin yeniden kurulmasini sağlayamak için gerekli tüm adımları atmaya çağırıyoruz.

http://www.greenpeace.org/turkey/di-er- ... -i-in-mesa" target="_blank

Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray

Re: GREENPEACE den BARIŞ için mesaj !!!

Mesaj gönderen Siyabend » 16 Ağu 2007 23:27

GREENPEACE konuları için teşekkürler.
ÖZGÜRLÜK
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen ÖZGÜRLÜK » 17 Ağu 2007 10:15

çok fazla ilgi gösterilmiyor ama sanırım konuları okumak her zamanki gibi zor geliyor arakdaşlara.. oysaki bunlar şu anda dünya üzerinde en önemli konular..
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı

Mesaj gönderen Siyabend » 17 Ağu 2007 10:26

Eklediğin konular aslında o kadar da uzun yazılar içermiyor
yani pekala rahatlıkla okunabilir.
Kendi adıma söyleyeyim, teknik konularla ilgilenmekten okuma fırsatı bulamıyorum.
Ama sadece bu konular için değil diğer konuları okumamam için yeterli bir mazeret mi? Hayır..Şimdilik arada bir okumaya çalışıyorum.
ÖZGÜRLÜK
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen ÖZGÜRLÜK » 17 Ağu 2007 10:31

duyarlılığınız gerçekten çok güzel.. zaten sizinle görüşlerimizin benzediğini farkettim uzun süredir..

fakat siteye bakarsanız genel olarak, arkdaşlar daha çok lay lay lom konulara, saçma sapan oyunalara katılmaıy tercih ediyor.. onlara katılmasınlar demiyorum ama bu tür konuların önemi kavranamamış bence..
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı

Mesaj gönderen Siyabend » 17 Ağu 2007 10:41

Her ne kadar eğlenceli veya geyik muhabbeti dediğimiz mevzulara ben de çok katılıyor olsam bile,genel olarak ben bu tür mesajların olmasını fazla istemiyorum.
Bir de admin olduğum için tartışma konularında istediğim gibi yazma imkanım yok.Sürekli bir dengeyi koruma içgüdüsü var.Sırf bu yüzden bazen adminlikten sıkılıyorum.Bu açıdan bakarsanız normal üyeleri bazen kıskandığımı söylemem gerekir.
Bir de şöyle bir durum var.Belli aralıklarla biraz bizim düşüncelerimize muhalif olanlar çıkabiliyor.Sonra çabuk pes edip kaçıyorlar.O durum biraz tuhafıma gitti.
Ben olsam sonuna kadar düşüncelerimi savunmaya çalışırım.
ÖZGÜRLÜK
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen ÖZGÜRLÜK » 17 Ağu 2007 10:44

evet... haklısınız..

siyasi bir çok forumda üyeliğim var.. hatata bi o kadar da vardı eskiden.. her türlü insanla tartıştım.. ve yapılması gerken tek şey bilgi alışverişi..

siz şöylesiniz böylesiniz, tarzında söylemler asılsız atıp tutmalar olduğu zaman tartışma ortamı oluşamıyor ve insanlar sıkıılıyor..
hatta bazı arkdaşlar bunu kendileri yapıp sonra çıkıp gidiyor..

neyse konu dağıldı baya..
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı

Mesaj gönderen Siyabend » 17 Ağu 2007 10:56

Mevzu ne olursa olsun acizlik gösterip hakarete başvurulmazsa herkesin öğreneceği şeyler vardır.
düş sokağı sakini
Binbaşı
Binbaşı
Burç:Oğlak
Takım:Beşiktaş

Mesaj gönderen düş sokağı sakini » 17 Ağu 2007 18:07

green peace i ben doğa ve yeşil çevre ile ilgili sorunlar yaşandığında,sorunun kaynağı olan odaklara gösterdikleri ilginç boykot yöntemleri ile tanıyorum...

çok iyi takip etmezsem de çalışmalrını destekliyorum..böyle bir konuya dikkat çekildiği için de teşekkür ediyorum..
ÖZGÜRLÜK
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen ÖZGÜRLÜK » 17 Ağu 2007 22:08

ilgili olduğunuz için ben teşekkür ederim...

“Özgür Düşünce & Felsefe” sayfasına dön