Terör Örgütü PKK

Düşüncelerinizi Özgür Bırakın
jana jiyan
Başçavuş
Başçavuş
Ruh Hali:Mutlu
Takım:Beşiktaş
Re: Terör Örgütü PKK

Mesaj gönderen jana jiyan » 17 Eyl 2007 13:35

heval jilan çok ğüzel konuşmuşmusun seni tebrik ederim arkadaşlar binbaşi can ersaverin itirafları kitabını hira ederim okuyun bir halkı yok sayarsanız ve ben türküm dediği için zindanlarda öldürülenler sizler olsaydınız ne yapardınız? sonra şehirlerde köylerde gerilla kıyafeti giyip insan öldürüp sonra kim yaptı pkk lütfen görmeden yargısız infaz yapmayın bunlar yalandır diyebilirsiniz o kitabi alıp okuyunuz

saygılarımla jana jiyan

reis
Albay
Albay
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Balık
Takım:Fenerbahçe

Mesaj gönderen reis » 17 Eyl 2007 14:54

ya sabır ya sabır
ben konuşmayacam ben konuşmayacammm :asabi2
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 17 Eyl 2007 15:47

ben bunlara güler geçerim artık....kimsenin işi gücü kalmamış pkk kılığına girecekde adam öldürüp kürt halkının gözünü korkutacak... :cons
reis
Albay
Albay
Burç:Balık
Takım:Fenerbahçe

Mesaj gönderen reis » 17 Eyl 2007 15:49

biz bu işleri kucalamayalım :cool
yaşasın halkın kardeşliği
sinan
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen sinan » 22 Eyl 2007 16:49

jilanın dediği bir şey vardı köyleri yakan pkk değil onlar gibi giyinenler ki onlara da kontragerilla denir, bir nevi koruculuk sisteminin kürt halkının aleyhinde kullanılması diye biliriz. kontra gerilla birlikleri tıpkı pkk gibi yaşar dağda gezer bunları organize eden bir adam vardı ismini şimdi hatırlamıyorum anamızı ağlatan oydu,faili mechulleri faili onlardı, yakılan köyleri pkk ye yardım etmekten vaz geçmedikleri için köyleri yakanlar da onlardı.... bu arada burada yazmayı akıl eden fiç kimse cahil değildir....neyse sözün arkası gelmez....
ÖZGÜRLÜK
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Koç

Mesaj gönderen ÖZGÜRLÜK » 22 Eyl 2007 17:58

PKK militanlarına GERİLLA diyneleri ayrıca kınıyorum..
gerilla olmak bir şereftir.. bir amaç uığruna savaşmaktır.. insanlık için savaşmaktır.. emperyalizme karşı verlian mücadelenin bir neferidir gerillalar..
sinan
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen sinan » 23 Eyl 2007 12:34

siz yine de bin başı can erseverinitiraflarını okuyun derim, bunu yazan adamı da tanı....(özgürlük ve beyazgül özellikle siz okuyun)
Piremerd
Üstteğmen
Üstteğmen

Mesaj gönderen Piremerd » 23 Eyl 2007 12:59

Resmi ideoloji ve sansürcü medyanın tarifi ile PKK'ye Türkiye'de terörist deniliyor.Dünya medayasını biraz takip edersiniz PKK'liler için terörist sıfatı kullanılmaz.Gerilla,militan veya savaşçı sıfatları kullanılır.
NTV'de yayınlanan BBC Türkçe Servisi haberlerinde bile "militan" olarak anılıyor.Yani beğensek de beğenmesek de PKK bir gerilla hareketidir ve hep öyle savaşmıştır.
ÖZGÜRLÜK
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Koç

Mesaj gönderen ÖZGÜRLÜK » 23 Eyl 2007 18:46

taktikleri gerilla taktiği 0olabilir.. hatta çıkış noktaları da sosyalsit bir devrtima d9ına yapılmış olabilir.. fakat son dömnem PKK sına bakarsanız özellikle 90 lardan itibaren tamamıyle emperyalizme hizxmet eden bir örgüt görürürsünüz.. geriilla birliği değil..
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 23 Eyl 2007 19:01

bırakın gerilla lafını herkes kendi baktığı gözde söylüyor işte..birülkeyi içten bölmeye çalışanlara gerilla denmez terörist denir..başka şeylerde denirde söylemek olmaz şimdi..

“Özgür Düşünce & Felsefe” sayfasına dön