Terör Örgütü PKK

Düşüncelerinizi Özgür Bırakın
reis
Albay
Albay
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Balık
Takım:Fenerbahçe
Re: Terör Örgütü PKK

Mesaj gönderen reis » 12 Eyl 2007 23:51

özgürlük eylül vede beyazgül
üçünüz bazen kendinizi okadar bencil hale getiriyorsunuzki farkında bile olamıyorsunuz
özgürlük eylül siz beni fazla bilmiyorsunuz ama beyazgül bilir
ağzım açılırsa durduramasınız
kalbinizi çok kotu kırarım
1. üçünüzde daoguda yaşamıyorsunuz kulaktan duyma idalarla yola cıkıyorsunuz
tanıdığım okadar kişi varmiş ordan geçerken filan ordan nereye geçmiişler lanizmirle istanbulu bir birine bağlayan koprumu burası
2.medyanın verdiği her haber doğrumu sizce her zaman soyluyorum tek tara dınledıyınız için tek taraf düşünüyorsunuz
3. ben doguluyum olduğumdanda gurur duyuyoruum
bu yaşıma geldim biri gelip zorla yardım ismiş beni tehditmi etmiş evimimi basmiş hatta gormedim duymadım
tek bir defasında evim basıldı oda polisler tarafından basıldı
neymiş şupeymiş efendimsağı solu dagıtmak cocuklara bağırmak bunlar ınsan işimi bunlar bizi koruyorlarımı
yoksa onlardan nefret etmemizimi sağlıyorlar
birkere duşunsenize
pkk bu topraklar için savaşiyorsalar neden yaksınlar yıksınlar zulim etsinle hiçmi düşünceniz yok
bakın konuşmalarınıza dikat edin
bir cok şerefsizler onları kılığına girip onlaarın adına para toplatıp halka paskı kurmuşlar
haaa pkk sivilleri oldurmuyor desek yalan olur oldurdukleri kişiler işte basettiyim kişiler onların adına falliyette bulunanları vuruyorlar

bilmem anlata bildimmi

eylül
Çavuş
Çavuş
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Boğa

Mesaj gönderen eylül » 13 Eyl 2007 00:02

Kalbimi Nasıl kıracaksınız merak ediyorum. Syn Daygen. LaflarlaKalp kırılsaydı suana Kırmadıgım kalp kalmamıstı.
reis
Albay
Albay

Mesaj gönderen reis » 13 Eyl 2007 00:04

sen onu beyazgulw soyle nasıl kırdığımı o bir ara görmüştü
deneyimliyim
eylül
Çavuş
Çavuş

Mesaj gönderen eylül » 13 Eyl 2007 00:10

Deniyelim .Burda olmaz ama _? Msn de konusalım istersen.. ? Olurmu nedersin istediğin an acıgım sabaha kadar .. KUTLUU-EMRE@HOTMAİL.COM
ekle Orda deniyelim bakalım !
eylül
Çavuş
Çavuş

Mesaj gönderen eylül » 13 Eyl 2007 00:15

cvp bekliyorum.. ? Ne oldu kırmaktan vazmı geçtin yoksa.
reis
Albay
Albay

Mesaj gönderen reis » 13 Eyl 2007 00:19

olur yarın başlayılım
ama gönül isterdiki herkesin ortasında yapmayı
nasıl ıstıyorsan genede
ah şu çılgın turkler kitabını ıyı çaliş yarı konuşur
eylül
Çavuş
Çavuş

Mesaj gönderen eylül » 13 Eyl 2007 00:21

Gönül bende burda yapmayı milletin içinde kalbini öyle bir kırmayı isterdim.Ama Biliyorum Küfür veyabir seye basvurabileceğini.. Oyüzden msne gelmeni isityorum .Msnde haylisiyle kırayım kalbini gelbide burda deniyelim.. Saygılarla.. Sayın MARDİNLİ
reis
Albay
Albay

Mesaj gönderen reis » 13 Eyl 2007 00:24

dikatini çekerim MARDİNLİ diyorsunuz
doğu insanı küfür edecek kadar savunmasız kalamaz
sizi bilmem
ben burayı tercih ederim
ÖZGÜRLÜK
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Koç

Mesaj gönderen ÖZGÜRLÜK » 13 Eyl 2007 12:04

daygen yazdı:özgürlük eylül vede beyazgül
üçünüz bazen kendinizi okadar bencil hale getiriyorsunuzki farkında bile olamıyorsunuz
özgürlük eylül siz beni fazla bilmiyorsunuz ama beyazgül bilir
ağzım açılırsa durduramasınız
kalbinizi çok kotu kırarım
1. üçünüzde daoguda yaşamıyorsunuz kulaktan duyma idalarla yola cıkıyorsunuz
tanıdığım okadar kişi varmiş ordan geçerken filan ordan nereye geçmiişler lanizmirle istanbulu bir birine bağlayan koprumu burası
2.medyanın verdiği her haber doğrumu sizce her zaman soyluyorum tek tara dınledıyınız için tek taraf düşünüyorsunuz
3. ben doguluyum olduğumdanda gurur duyuyoruum
bu yaşıma geldim biri gelip zorla yardım ismiş beni tehditmi etmiş evimimi basmiş hatta gormedim duymadım
tek bir defasında evim basıldı oda polisler tarafından basıldı
neymiş şupeymiş efendimsağı solu dagıtmak cocuklara bağırmak bunlar ınsan işimi bunlar bizi koruyorlarımı
yoksa onlardan nefret etmemizimi sağlıyorlar
birkere duşunsenize
pkk bu topraklar için savaşiyorsalar neden yaksınlar yıksınlar zulim etsinle hiçmi düşünceniz yok
bakın konuşmalarınıza dikat edin
bir cok şerefsizler onları kılığına girip onlaarın adına para toplatıp halka paskı kurmuşlar
haaa pkk sivilleri oldurmuyor desek yalan olur oldurdukleri kişiler işte basettiyim kişiler onların adına falliyette bulunanları vuruyorlar

bilmem anlata bildimmi

öncelikle buradaki tehditlerinle hiçbiryere varamazsın.. kendini bi halt sanan insanlara pabuç bırakacak tipte bi insan değilim..
ağzını açanın ağzı hoş olmaz....

o idaalarının hiçbirini benim yorumlarımdan çıkartamazsın.. Kürtler konusundaki fikirlerimi herkes biliyor.. Ben köken olarak Türk değilim Arapım.. fakat TC vatandaşıyım.. istemiyorsam da kimse bana Türküm dedirtemez..
Kürtlere karşı bu güne kadar yapılan haksızlıkları her zaman her yerde dile getirdim.. bunların önüne geçmek için çabalamak benim yegane hedefimdir..

PKK konusundaki düşüncelerim de bellidir.. PKK evleri basmış şuınu yapmış bunu yağmış benim idaalarım değil..

fakat PKK konusunda yeterli bilgilere sahip olduğumu düşünüyorum..
PKK örgütü ilk kuruluş zamanında Markist bir örgüttü.. yani bir devrim örgütü olmak adına çalışmalar yapıyordu.. çünkü ezilen halkların sarıldığı en önemli idoloji EŞİTLİĞİN savunucusu Marksizimdir..
fakat ilk başlarda PKK örgütü yeterli olamayınca Suriyeden destek almaya başladı.. (Aponun direk açıklamaları üzerine yapıyorjm mbu yorumu.. DOğu Perinçeğin Apoyla görüşmelerini anlakttığı birçok kitap var oralarda bulabilirsiniz.)
90 dan sonraki yıllarda Suriyenin desteğinden ziyade direk olarak Amerikaya bağlanmış bir örgüt olmuştur..
BUgün PKK TERÖR ÖRGÜTÜNÜN en büyük görevi AMERİKANIN BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİNE hizmet etmektir..
ve şunu da belirtmek lazım ki PKK örgütü yine o tarihlerden itibaren tamamıyle faşist bir kimliğe bürünmüş Kürt ırkçılığı yapmaya başlamış; daha doğrusu o yöntemle tüm Kürtleri klenine çekmeye çalışmıştır..
Hiçbir Marksist yapılanmada milliyetçilik kavramı olaamaz.. Markisizm ENTERNASYONAL kavramını benimsemiş olmalıdır...

sn. daygen.. işte düşüncelerim kısaca bunlar.. zahmet edip de okursanız bunları saçma sapan yorumlarda bulunmazsınız ve de küçük çocuklar gibi ağız dalaşına girmeden, tartışam adabında fikişr alışverişi yaparız..

bu arada ben Siirtliyim..

saygılarımla..
eylül
Çavuş
Çavuş

Mesaj gönderen eylül » 13 Eyl 2007 15:15

Sayın Özgürlük Cok güzel Cevap Vermişssin Diline Beline Saglık..

“Özgür Düşünce & Felsefe” sayfasına dön