Dualarımı Kabul Edermisin Allah'ım

Dinimiz hakkında hertürlü bilgi
Newroz
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Huzurlu
Dualarımı Kabul Edermisin Allah'ım

Mesaj gönderen Newroz » 23 Mar 2010 21:35

Kimselere söyleyemediklerimi bir Sana söylerim Allah’ım. Kimselerden isteyemediklerimi bir Senden isterim. Çaresizim Allah’ım öyle çaresizim ki tek çarem Sensin. Sana o kadar çok seslenmek isterim ki ama gönlümün sesi kısılıyor Allah’ım. Dimağımızda tat bırakmıyor ettiğimiz sözler... Çünkü sana ait sözleri unuttuk...

Ne çok unutuyorum ve ne çabuk unuttum Allah’ım. Affet unutuşumuzu ve affet seni duyup seslenemeyişlerimizi. Kaldıramadığımız ellerimiz için affet bizi...
Açamadığımız yüreğimiz için bizleri affet...
Gönlümüzde goncalar açmayan Güllerimiz var.
Gülden sitem eden sevgilerimiz var.
Gülşenlere çeviremediğimiz gülüşlerimiz var.
Gülü zara dönmeyen sinelerimiz var...
Boynu bükük kalışlarımız var bizim sensiz kalışlarımız susayışlarımız...
Aferinler fısılda yüreklerimize ne olur!
İçimizde sakladığımız ve bir türlü kimseye haykıramadıklarımız var. Sensiz kalışlarımız var...

Araflarım var benim. Kurtulamadığım kaçamadım sıyrılamadığım ’Araf’larım. Sen beni Araflardan alır mısın? Senin sevdiklerinin yanına beni de koyar mısın? Onlarla bir beni de anar mısın?

İtiraf etmeliyim ki sana söylenilesi güzel sözleri söyleyemedik. Ne olur ilham et kalbime kırık dökük te olsa yıkık ezik te olsa kabul eyle yakarışlarımı... Sıkı tutamadığım hayallerim var ya Allah’ım. Elimi gevşettiğimde gördüğümüz fena hülyalarımız var. Ne olur Sen Tut ellerimden ne olur kalbimizi Sen Sıkı Tut Allah’ım! Düşünce bizi Sen kaldır Allah’ım...

Dua diye mırıltılarımı sen fısıltıya çağıltıya çevirir misin? Sen beni benden öte bilensin Sırrımı gizlimi söyleyemediklerimi bilensin. İçimizde tutup bir türlü diyemediklerimizi en mütenahisini verasını hep sen bilirsin. Vehimlerimden şüphelerimden vesveselerimden beni azad eder misin?

Altı çizili satırları defalarca okuduğum kitaplar ve romanlar kadar senin kitabını kelamını okumayı unuttum. Unuttuk biz Allah’ım... Ne çok unuttuğumuz var ve de ne çabuk unuttuk biz Allah’ım...
Hatırlamayı unuttuk. Seni hatılamak herşeyi hatılatıyor seni unutmak bizi uzaklara tuzaklara götürüyor...
İitiraf ediyorum Rabbim. Yakamı bırakmayan günahlarımla geliyorum huzuruna kimseye söyleyemediklerim günahlarım var benim. Dile döküp haykıramadıklarım var. İçimde sakladıklarım. Suskunluklarım var. Sözlerimin kifayetsiz kaldığı daha nelerimiz var bizim...

Yüreğimiz yerde bırakma bizi boynu bükük eyleme gözümüzde yaşlarla yüreğimiz darda koyma bizi...Garibiz işte Allah’ım! olmadığımız kadar garip hissetmediğim kadar çaresiziz aciziz işte çünkü Seniniz Sendeniz. Olmadığımız kadar sensiziz.Sensizlik öyle üşütüyor ki içimi... Ne olur sen ısıt ne olur Sen...

Doğum günüm sana en içten geldiğim gün olsun her günüm olsun. Yeniden doğar gibi silkinip günahlardan arınıp senin Rahmetinin kucağından ana sütü gibi yudum yudum tövbe sütünü içmek isterim Allah’ım.

Dualarımı kabul eder misin Allah’ım? Bana da hoş geldin kulum der misin?

ZAGROS
Moderator
Moderator
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç
Takım:Fenerbahçe

Re: Dualarımı Kabul Edermisin Allah'ım

Mesaj gönderen ZAGROS » 31 Tem 2010 22:14

paylaşım için teşekkürler

“İslam ve İnsan” sayfasına dön