Kadınları fethetmenin 9 basit yolu

Kadınların ve erkeklerin bilinmeyen dünyaları

ZAGROS
Moderator
Moderator
Mesajlar: 9465
Kayıt: 28 Şub 2007 22:02
Ruh Hali: Huzurlu
Cinsiyet: Erkek
Burç: Koç
Takım: Fenerbahçe
Konum: Kızıltepe

Kadınları fethetmenin 9 basit yolu

Mesajgönderen ZAGROS » 27 Ağu 2010 20:20

Kadınları fethetmenin 9 basit yolu
Erkekler tarafından "anlaşılmaz" "karmaşık" olarak nitelenen 'kadın milletini' anlamanın ve gönlünde taht kurmanın 10 temel ve basit yoluSaygı: Birlikte olduğunuz kadının fikirlerine kariyerine ilgi alanlarına arkadaşlarına vücuduna ve düşüncelerine saygı gösterin. Bütün söylediklerine katılmanız her zaman onunla aynı fikirde olmanız elbette gerekmiyor. Ama katılmasanız bile fikirlerine değer ve önem verdiğinizi belli edin. Onu her zaman dinleyin. Altın kuralı (karşındakine sana nasıl davranmasını istiyorsan öyle davran) uygulayın. Dürüst adil kibar ve düşünceli olun.


Romantizm: Romantik olmak için illa ki dışarı çıkmak güzel bir restoran mum ışığında akşam yemeği gibi klişelere ihtiyaç yok. Romantizm sabah uyandığında sizi onu izlerken bulmak kadar hayatın ayrıntılarında ve kendiliğinden gelişebilir. Plan yapmak çaba sarfetmekten ziyade küçük sürprizlerdir ve herşeyden öte bir kadına kendini özel hissettirmek ve onu şaşırtmaktır. Beklenmedik bir demek çiçek evlilik yıldönümünde gelen büyük kırmızı bir gül buketinden daha iyi hissettirebilir.

Zaman: Bilhassa çalışan kadınlar açısından ev işlerinde iş bölümü çok büyük önem taşıyor. Ufak tefek işleri (çöpü çıkarmak çamaşır makinesini boşaltmak ya da makineye çamaşır atmak... gibi) size söylenmeden halletmeniz koca bir evi temizlemişsiniz gibi minnettarlık yaratacaktır. Eşinizin kendine ve size daha fazla zaman ayırabilmesinin yolu işbölümünden geçiyor.

Akşam yemeği: Harika bir aşçı olmayabilirsiniz. Ama sözgelimi yemeğin malzemelerinin doğranmasına yardımcı olmak o kadar zor olmasa gerek. Hele ki bunlar yapılırken belki bir kadeh şarap eşliğinde edilen sohbetin tadına doyum olmaz... Ya da yorgun bir günün sonunda beş dakikada hazırlanabilecek yiyeceklerle (örneğin ayıklanmış ve yıkanmış fırında pişirmelik balık) eve gelmek.

İletişim: Kadınlar sözlü iletişime yatkındır. Sevildiklerini duymaktan günlerinin nasıl geçtiğinin sorulmasından ve anlatmaktan hoşlanırlar. Eşlerinize onları ne kadar seksi çekici güzel bulduğunuzu söyleyin. Yaptığı lazanyayı sevdiğinizi söyleyin. Çocukları okula bıraktığı için teşekkür edin. Küveti temizlediğini farkettiğnizi belli edin. Yatakta aşırıya kaçmadan konuşmaktan kulağına güzel sözler fısıldamaktan kaçınmayın. Bu yatak odasının havasını da epey değiştirecektir.

Tutarlılık: Bu sıkıcı ve tahmin edilebilir olmak anlamına gelmiyor. İhtiyaç duyduğu sevgiyi ve desteği vereceğinizi bilmesi yeterli. Onun kendini güvende hissetmesini sağlayın.

İlgilenme: İlgili olun dinleyin. Ufak da bir şeyleri hatırladığınızı ve vaktiyle onu dinlediğinizi gösteren bir şeyler söylediğinizde bunun ilişkinize çok büyük katkısı olacağını unutmayın. Onun hobilerine ilgi alanlarına kayıtsız kalmayın. Asla dinliyormuş gibi yapmayın. Önemsediğinizi hissettirin.

Mizah ve tevazu: Bu ikisi birlikte yürüyen olgular. Sürekli espri yapıp eğlendirmeniz anlamına gelmiyor mizahi yönünüzü ortaya çıkarmanız en azından ket vurmamanız yeterli olacaktır. Bir kadını güldürebilmek önemlidir. Kendinizi rahat bırakın espri yapmak için kasmayın. İçinizden geldiğinde kendinizi de güldüren şeyleri kimseyi kırmamaya dikkat ederek ve düşünerek söyleyin. Mütevazi olmak her zaman mizah yönünün kuvvetli olmasına yardımcı olacaktır.
Meydan okuyun: Bu sürekli birbirinizi zorlamanız anlamına kesinlikle gelmiyor. Ama birbiriniz için ufak hedefler koymanız ve onlara ulaşmak için çalışmanızı sağlamanız ilişkinizi de renklendirebilir ve heyecanı artırabilir. Birbirinizi rencide etmeden ve zorlamadan ve tatlı dille motive edebilirsiniz“Erkekler & Kadınlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir