27 Türlü Erkek

Kadınların ve erkeklerin bilinmeyen dünyaları
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray
27 Türlü Erkek

Mesaj gönderen Siyabend » 14 Kas 2006 15:52

Kahraman: çok cesurdur. sokak kavgalarini ayirmaya ya da zor durumda olan birini kurtarmaya bayilir.

Ev kusu: Evden disari çikmayi pek sevmez.zamaninin çogunu televizyon seyrederek ya da bilgisayarda oyun oynayarak geçirir.

Güçlü: herkese hükmetmek ister. iste ve askta ipler mutlaka onun elinde olmalidir.

Maçkolik: futbol delisidir. zamaninin çogunu erkek arkadaslariyla maç seyrederek ya da futbol hakkinda konusarak geçirir.

Bukalemun: dis görünüsünü sık sık degistirir. onu ikincikez gördügünüzde taniyamazsiniz.

Kibirli: kendien güvenli, güçlü ve koruyucu gözükür. ama gerçekte güvensizdir ve sevgiye ihtiyaci vardir.

Çocuk ruhlu: hep sevilmek ister. yasi ne kadar büyüsede akli fikrioyuncaklardadir.

Üniformali: kadinlarin üniformaya olan tutkusunu bildigi için sürekli resmi kiyfetiyle dolasir. bu sayede kendinden emin gözükür.

Yakisikli: fizigi harikadir. akli fikri dis görünüsündedir. ayna bagimlisidir.saç jölesi ve parfümü çantasindan eksik etmez.

Iskolik: kendini açlismaya adamistir. tüm hayatini isine göre ayarlar. hatta ofisini evinden daha çok sever.

Ögreten adam: her konuda konusacak kadar bilgilidir. hatasinin yüzüne vurulmasindan hiç hoslanmaz.

Sportmen: spor salonundan hiç çikmaz. vücudunun mükemmel olmasi için ugrasir.

Esitlikçi: kadin ve erkegin esit oldugunu düsünür. çocuk bakiminda ve ev islerinde esine yardim eder.

Gelenekçi: geleneklerine baglidir. aile baglarini siki tutmaya çalisir. akraba ziyaretlerine bayilir.

Romantik: sevdigi kadin için yapmayacagi yoktur. ona siirler yazar çiçekler gönderir, küçük sürprizler yapar, karsiligini bekler.

Mucit: teknolojik aletlere bagimlidir. sürekli bilgisayar basinda oturdugu için gözleri bozulmustur. karsi cins hakkinda çok az bilgi,ye sahiptir.

Komik: espri yapma firsatini hiç kaçirmaz. kendisini komik bulmayan insanlarin yaninda depresyona girer.

Asabi: tüm dünyanin kendisine karsi oldugunu zanneder. en ufak bir aksilik sinirlenip ortaligi dagitmasina sebep olabilir.

Risk seven: borca girecegini bile bile risk almaya bayilir. bu ask içinde geçerlidir.

Dinozor: düsünceleri tarih öncesinden kalmadir. barda oturup çevresindekilere "kadinin yeri evidir" gibi konusmalar yapar.

Bagimsiz: günlük iliskileri sever. güveninizi kazanir ve sizi kendisine baglar. fakat kisa zamanda sizi terk eder.

Dost: iyi bir dinleyicidir. onun omzunda aglayabilir ve en önemlisi sirlarinizi verebilirsiniz.

Entellektüel: çantasindan gazete ve kitap eksik olmaz. kadinlar yerine kültürel olaylarla ilgilenir.

Süpheci: herkesin arkasindan bir seyler .evirdigini düsünür. her zaman huzursuzdur.

Kiskanç: sevdigi kadini herkesten kiskanir. onu tek basina alisverise bile göndermek istemez.

Bar müdavimi: isten çikip "iki tek atmadan" eve gitmez. gün degerlendirmesini esi yerine arkadaslariyla yapar. evdekilere ise onu saatlerce beklemek düser.

yigido

Mesaj gönderen yigido » 14 Kas 2006 21:44

Maçkolik,Esitlikçi,Gelenekçi,Dost,Kiskanç

bu ben olabilirm..
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 16 Kas 2006 16:12

Romantik: sevdigi kadin için yapmayacagi yoktur. ona siirler yazar çiçekler gönderir, küçük sürprizler yapar, karsiligini bekler.

en iyisi bu :lol:
Heval
Yarbay
Yarbay
Burç:Terazi

Mesaj gönderen Heval » 16 Kas 2006 18:13

beyazgül yazdı:Romantik: sevdigi kadin için yapmayacagi yoktur. ona siirler yazar çiçekler gönderir, küçük sürprizler yapar, karsiligini bekler.

google da arasan yine bulamazsın öyle birini , avucunu yalarsın :lol: :D

(alizee nin kulakları çınlasın :D )
Heval
Yarbay
Yarbay
Burç:Terazi

Mesaj gönderen Heval » 16 Kas 2006 18:20

Yakisikli: fizigi harikadir. akli fikri dis görünüsündedir. ayna bagimlisidir.saç jölesi ve parfümü çantasindan eksik etmez.

Risk seven: borca girecegini bile bile risk almaya bayilir. bu ask içinde geçerlidir.

Dost: iyi bir dinleyicidir. onun omzunda aglayabilir ve en önemlisi sirlarinizi verebilirsiniz.

bu üçünü toplarsak ortaya ben çıkıyorum herhalde :mrgreen:

bir lisan bir insan, üç tür, üç erkek miyim ben şimdi :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Burç:Kova

Mesaj gönderen Siyabend » 18 Kas 2006 20:03

Ağlamak isteyenletre ilanen duyurulur :mrgreen:
beyazgül
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen beyazgül » 20 Kas 2006 17:14

dieforyou yazdı:
beyazgül yazdı:Romantik: sevdigi kadin için yapmayacagi yoktur. ona siirler yazar çiçekler gönderir, küçük sürprizler yapar, karsiligini bekler.

google da arasan yine bulamazsın öyle birini , avucunu yalarsın :lol: :D

(alizee nin kulakları çınlasın :D )

nedenki ben buldum öyle birini ve gerçektende bu özellikte biri...karşılık beklemez pek okadar.. :D
beyazgül
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen beyazgül » 20 Kas 2006 17:16

siyabend yazdı:Dost: iyi bir dinleyicidir. onun omzunda aglayabilir ve en önemlisi sirlarinizi verebilirsiniz.

Ağlamak isteyenletre ilanen duyurulur :mrgreen:

tamam muhtarım üzgün olduğum zaman beni çekersin ozaman :lol:
JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın
Takım:Fenerbahçe

Re: 27 TüRLü ERKEK... :)

Mesaj gönderen JİLAN » 09 Eyl 2007 19:39

valla öle türlere bakmamm yok türü şu olsunn bu olsunn benim ruh halime bağlıı o sırada ruh halim nasılsa ona uygun birini isterimmm ancak genelde yaşamasını bilen ve hertürlü ortama ayak uydurabilen erkekler tercihimdirrr
SEYDUNA
Yarbay
Yarbay
Burç:Koç
Takım:Fenerbahçe

Re: 27 Türlü Erkek

Mesaj gönderen SEYDUNA » 28 Eyl 2007 19:04

Ögreten adam: her konuda konusacak kadar bilgilidir. hatasinin yüzüne vurulmasindan hiç hoslanmaz.

Kiskanç: sevdigi kadini herkesten kiskanir. onu tek basina alisverise bile göndermek istemez. ( gelecekte olacak galiba ) :komik10

işte ben :cool :cool

“Erkekler & Kadınlar” sayfasına dön