Erkeklere kurslar

Kadınların ve erkeklerin bilinmeyen dünyaları
JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın
Takım:Fenerbahçe
Erkeklere kurslar

Mesaj gönderen JİLAN » 10 Kas 2007 15:49

Kurs konuları:

1. Buz kalıbına nasıl su doldurulur? Adım adım slaytla açıklama.

2. Tuvalet kâğıdı rulosu takıldığı yerde kendini yeniler mi? Yuvarlak masa tartışması.

3. Klozet kapağını kaldırıp duvara ve yere sıçratmadan.. mümkün mü? Grup çalışması.

4. Kirli sepetiyle yerdeki halı/ döşeme arasındaki temel farklar. Resim ve grafiklerle açıklama.

5. Yemekten sonra tabak çanak kendi kendine lavabo veya bulaşık makinesine uçarak girebilir mi? Videoyla açıklama.

6. Kimlik kaybı: Uzaktan kumandayı bir parçanız olmaktan kurtarmak. Destek hattı ve yardımlaşma grupları.

7. Aranan şeyleri bulmayı öğrenmek. Höykürerek evin altını üstüne getirmek yerine doğru yere bakarak başlamak. Açık forum.

8. Eş/sevgiliye çiçek getirmek sağlığınıza zararlı değildir. Grafikler ve ses kaydıyla açıklama.

9. Normal insanlar kaybolunca yolu sorar. Gerçek yaşam itirafları.

10. Kadın park etmeye çalışırken sessizce oturmak genetik açıdan imkânsız mı? Araba kullanma simülasyonu.

11. Hayat dersleri: Anne ve eş arasındaki temel farklar. Sınıfta canlandırma.

12. Nasıl ideal bir alışveriş arkadaşı olunur? Gevşeme egzersizleri, meditasyon ve nefes alma teknikleri.

13. Bunamayla nasıl savaşılır? Doğum günleri, yıldönümleri, diğer önemli günler unutulunca nasıl özür dilenir? Beyin şoku ve gerekirse operasyon.

ezo
Acemi Er
Acemi Er

Re: Erkeklere kurslar

Mesaj gönderen ezo » 06 Ara 2007 16:27

JİLAN HANIM BAKIYORUM ERKEKLER HAKKINDA BAY BİLGİLENDİRİCİ YAZILAR YAZIYORSUNUZ PEKİ BU KADAR TECRÜBELİ OLMANIZI NEYE BORÇLUSUNUZ BİZİMLE PAYLAŞIRMISINIZ :komik9
ZAGROS
Moderator
Moderator
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç
Takım:Fenerbahçe

Mesaj gönderen ZAGROS » 06 Ara 2007 16:35

ezo yazdı:JİLAN HANIM BAKIYORUM ERKEKLER HAKKINDA BAY BİLGİLENDİRİCİ YAZILAR YAZIYORSUNUZ PEKİ BU KADAR TECRÜBELİ OLMANIZI NEYE BORÇLUSUNUZ BİZİMLE PAYLAŞIRMISINIZ :komik9
YazılarıN Tamamını büyük harfelerler yazmayın lütfen
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Siyabend » 07 Ara 2007 15:29

13. Bunamayla nasıl savaşılır? Doğum günleri, yıldönümleri, diğer önemli günler unutulunca nasıl özür dilenir? Beyin şoku ve gerekirse operasyon.

Adam hayatını ortaya koymuştur kadınların derdi ise varsa yoksa doğum günü,evlilik yıldönümleri vs.vs.
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 08 Ara 2007 10:25

siyabend yazdı:

Adam hayatını ortaya koymuştur kadınların derdi ise varsa yoksa doğum günü,evlilik yıldönümleri vs.vs.

evet nevar bunda bizim için önemli neden bizim için önemli olan şeyler sizler için önemli olmuyor anlayamıyorum.
sinan
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen sinan » 08 Ara 2007 17:48

sizsiniz bizim için önemli olan, sizin sevdikleriz o kadar da önemli değil.... :komik10 :komik10
size kalsa bütün erkekler çiçekçi yada kuyumcu olacak....

“Erkekler & Kadınlar” sayfasına dön