Kadınlar

Kadınların ve erkeklerin bilinmeyen dünyaları
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay
Kadınlar

Mesaj gönderen beyazgül » 23 Kas 2007 17:04

Kari & Koca
Bir cift hic konusmadan arabayla yolda gitmekteydi. Daha onceki bir tartisma munakasaya donusmustu ve hicbiri teslim olmak istemiyordu. Keci, katir ve domuzlarla dolu bir ciftligin yaninda gecerken koca,alayci bir bicimde sorar:
"Akrabalarin mi?" Karisi
"Evet" diye cevap verir ve ekler, "Senin taraftan akrabalarim"

Kelimeler
Kocasi karisina kadinlarin bir gunde kac kelime kullandigina dair bir makale okuyordu... Erkeklerin 15,000 kelimesine karsilik 30,000 kelime Karisi yanitladi:
"Sebebi erkeklere herseyi tekrar etmek zorunda olmamizdir." Kocasi karisina dondu ve sordu
"Efendim?"

Yaradilis
Bir gun bir adam karisina sordu:
"Ayni zamanda nasil hem bu kadar salak hem de bu kadar guzel olabildigini anlamiyorum. " Karisi yanitladi: "Aciklamama izin ver. Allah beni sen cekici bul diye cok guzel yaratti; Allah beni seni cekici bulayim
diye cok salak yaratti!"

Konusmama Cezasi
Bir kari koca evde problemler yasamaktaydi ve birbirlerine konusmama cezasi uygulamaktaydi. Aniden adam ertesi gun karisinin kendisini sabah 5:00 da is icin bir ucusu oldugundan uyandirmasi geektigini hatirladi.
Sessizligi ilk bozan (ve KAYBEDEN)kendisi olmamak icin, bir kagidin uzerine
"Lutfen beni sabah 5:00 da uyandir." yazdi ve notu karisinin bulabilecegi bir yere birakti. Ertesi sabah, adam uyandi ancak saatin 9:00 oldugunu ve ucusu kacirdigini farketti. Cok kizdi, tam karisinin onu neden uyandirmadigini soracakken yatagin yaninda bir parca kagit buldu. Kagitta
"Saat 5:00. Uyan" yazmaktaydi.

“Erkekler & Kadınlar” sayfasına dön