Saidé Kurdi

Türkiye ve Dünya Tarihi
ANTER
Üstteğmen
Üstteğmen

Mesaj gönderen ANTER » 06 Nis 2007 17:32

Değer kriterimiz insanlık ve iyilik olduğu zaman böyle tartışmaların hiçbiri olmayacaktır.Dini ve ırkı ne olursa olsun bir insan insanlık için iyi bir şey yapmışsa o kişiyi saygı görmeye değerdir.

basaran
Başçavuş
Başçavuş

Mesaj gönderen basaran » 08 Nis 2007 14:03

selamun aleykum oncelikle ustada hepimizin usatdidir o son mucedditir siz vatan hayinligi yapmayin tamam onu kabullenmeyen insanlar turkler ve kurtlerdir oo cihana damgasini vurmus bir insandir simdi siz kim oluyorsunuz da onu kabuleniyor ve onu sahipleniyorsunuz ben size birsey diyeyim ustad tum turklerin usatadi dir allah mekanini cennet eylesin ve bu sozleri soyleyenleride akil fikir versin ve islah etsin insanlik degerlerini kaybetmis insalarsiniz sizler eger butun bunlari ustl;enemiyorsaniz ve hazmedemiyorsaniz buyurun tekrar geldiniz yere kuzey irak a gidiniz bizler turk ve kurt kardesiz ve turkiye cumhuriyeti icin calisiyoruz kim kimle olursa olsun ustadin adini kullanipta kurt turk ayrimi yapmasin eger oyle bir ayrim olsaydi bakin usatadin talebelerine kkurtude turkude bir nasil kardesce gecinmis ve bu millete vatan hizmet etmislerdir

VESSELAM.................................................... :!:
Meryemce
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen Meryemce » 08 Nis 2007 14:25

Adı üstünde SAIDÊ KURDÎ !
Nasıl oluyor da Türklerin ustadı oluyor? Hem ayrım yapmayın,onu sahiplenmeyin diyorsun ama sen hem ayrım yapıyorsun hem de onu sahipleniyorsun.
Onun bir Kürt olduğunu kabul etseniz de etmeseniz de o bir Kürttür!
Şu vatan hainliği lafını da ağzınızda sakız yapmışsınız.
Vatana zarar veren her kimse odur hain olan
Piremerd
Üstteğmen
Üstteğmen

Mesaj gönderen Piremerd » 08 Nis 2007 18:41

basaran yazdı:selamun aleykum oncelikle ustada hepimizin usatdidir o son mucedditir siz vatan hayinligi yapmayin tamam onu kabullenmeyen insanlar turkler ve kurtlerdir oo cihana damgasini vurmus bir insandir simdi siz kim oluyorsunuz da onu kabuleniyor ve onu sahipleniyorsunuz ben size birsey diyeyim ustad tum turklerin usatadi dir allah mekanini cennet eylesin ve bu sozleri soyleyenleride akil fikir versin ve islah etsin insanlik degerlerini kaybetmis insalarsiniz sizler eger butun bunlari ustl;enemiyorsaniz ve hazmedemiyorsaniz buyurun tekrar geldiniz yere kuzey irak a gidiniz bizler turk ve kurt kardesiz ve turkiye cumhuriyeti icin calisiyoruz kim kimle olursa olsun ustadin adini kullanipta kurt turk ayrimi yapmasin eger oyle bir ayrim olsaydi bakin usatadin talebelerine kkurtude turkude bir nasil kardesce gecinmis ve bu millete vatan hizmet etmislerdir

VESSELAM.................................................... :!:
SAIDÊ KURDÎ hiçbir zaman senin üstadın olamaz.Üstadı olacağı kişinin öfkesine yenik düşüp
kendi ırkından olmayan insanlara hakaret eden biri olmaması gerekir.Sen ne dediğinin farkında değilsin.Tutturmuşsunuz gelen gidene "Vatan haini" diyorsunuz.
Size bu hakkı kim verdi?
Ülkede kanunları hiçe sayarak "milli" duygularınızla hareket edemezsiniz.
Eğri oturup doğru konuşun.
basaran
Başçavuş
Başçavuş

Mesaj gönderen basaran » 09 Nis 2007 08:32

selamun aleykum oncelıkle sozlerımden dolayı yanlıs anlasıllmıs olabılırım ama sunu soyleme gerekırkı bu yazılardan once baska yazılar okudum bu sıtede ama sunu da gordum ku asıl kutrt ayrımını sızler yapıyorsunuz anladınız mı ustadın kurt soyunbdan geldıne hıc suphem yok ama sunu demek ısterım kı sız nasıl oluyorda onu tum ısalam alemı9 kabullen mısken ve onun yolundan gıtmeye calısırken sız turk ve kurt el ele verıp bu vatan ıcın cabalamaya calısır ken nasıl olurda sımdı bu sozlerı soylersınız ben yanlıs anlsıldım oncelıkle sızllerden ozur dılıyorum ama sunu kabullenın ustad rısale lerde hep sızemı seslenıyor yoksa tum musluman alemıne ve tum cıhana mı ozaman ustad soyu kurt ola bılır ama o butun musluman alemının ustadı ve onderıdır bunu kabullenın sevgılı kardeslerım sunuda soylemem gerekıyor kı sız bu yazmıs oldum msjdan oncekı msjı okudunuz da nasıl sınırlendıysenız bende bu sıtede okuduklarımdan sınırlendım sunuda soyleyeyım kı mıllıyetcılık yapmaya mecbur edıldım ama sunu soylemlıyım kı tum dunyaaaa sunu gostermelıyız tum turkler ve kurtler kardestır ermenı ve yunanlıların yaptıkları zulumlerı unutmayalım sımdı dıyoru8m kı canakkalede kurtulus savasında tum dunyayı gosterdımız bır olay varkı turk kurt burada yanı atalarımız kol kola vewrmnıs ve3 bu vatanı kurtarmıstır turk kurt kardestır deyıp sozumu bıtırmek ıstıyorum vesselam...................
ANTER
Üstteğmen
Üstteğmen

Mesaj gönderen ANTER » 09 Nis 2007 15:40

Saidé Kurdi her zaman İslamın çizdiği yolda yürümüştür.Türkler ve Kürtler arasında bir ayrım yapmamıştır,yapmadığı için zaten bu kadar çok seviliyor.Ayrım yapmamıştır ama zamanında Kürtlerin uğradığı baskıları dile getirmeyi bir görev bilmiştir.Onun gibi hayatını din uğrunda harcayan biri Türk de olsaydı eminim Kürtlerin uğradığı haksızlıkları dile getirecekti.

“Tarih” sayfasına dön