Söz Verdim Aşka....

Aşk hakkında bilmeniz gerekenler
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 04 Nis 2007 08:59

peki nermin:) ama neden bu nicki kullanıyorsun?

Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Siyabend » 04 Nis 2007 14:37

erdem.rock yazdı::)erdem.rock yerine Nermin desen daha iyi olur :wink:
bence sen nickini değiştir,böylece ortada yanlış anlaşılma durumu olmasın :!:
beyazgül
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen beyazgül » 04 Nis 2007 17:44

:oo
naughty.child
Yarbay
Yarbay
Burç:Aslan

Mesaj gönderen naughty.child » 04 Nis 2007 20:47

çünkü hem Erdemciyim hem de rocker bir kızım bu yüzden erdem.rock
bence sen nickini değiştir,böylece ortada yanlış anlaşılma durumu olmasın

:cry: :cry: :cry: değiştirmesem olmaz mı :?: :cry: :cry: :cry:
beyazgül
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen beyazgül » 05 Nis 2007 09:12

aaa canım bu kadar üzülceksen tabiki değiştirme..sen nasıl kendini mutlu hissediyorsan öyle kal :D
dr_emre21
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen dr_emre21 » 05 Nis 2007 09:17

nick değiştirilebiliyo mu ya
naughty.child
Yarbay
Yarbay
Burç:Aslan

Mesaj gönderen naughty.child » 05 Nis 2007 14:04

beyazgül yazdı:aaa canım bu kadar üzülceksen tabiki değiştirme..sen nasıl kendini mutlu hissediyorsan öyle kal :D

çok teşekkür ederim Resim
beyazgül
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen beyazgül » 07 Nis 2007 10:29

dr_emre21 yazdı:nick değiştirilebiliyo mu ya
tabiki değiştirilebiliyor :)
yigido

Mesaj gönderen yigido » 09 Nis 2007 12:02

hemşo nick değiştirme benim bir ara yaptığım birşey adminimizden rica edersen değiştirebilir sanırım
basaran
Başçavuş
Başçavuş

Mesaj gönderen basaran » 09 Nis 2007 12:52

Merhaba gülen gözlü arkadaşım, dudağındaki tebessümü kaybetmemişsin daha. Ne güzel dünyaya gülen gözlerle bakabilmek ve insanlara tebessümler saçabilmek senin gibi.

Biliyorum, üzülüyorsun donuk gözlerle karşılaşınca. Ne yapalım arkadaşım, herkes senin gibi olamaz .Duyabiliyorum "Hayır olmalı" dediğini.

Haklısın arkadaşım, aslında bütün insanlar senin gibi olmalı. Bilseler bir tebessümle neler yapabileceklerini, bir çocuğun gözlerindeki ışıltıyı bir tebessümle nasıl görebileceklerini, sıkıntılarla dolu bir insana nasıl dünyaları vereceklerini bilseler ve gülen gözlerin buzları nasıl erittiğini, kalpleri nasıl birleştirdiğini bilseler, eminim onlarda senin gibi olmak isterlerdi...

Ve sevgi saçıyorsun gülen gözlerinle arkadaşım. Saf ve hiç bir beklentisi olmayan bir çocuk gibi. Hayır arkadaşım, sevgi, sadece sevgiliye duyulmaz. Sevgi evrensellikdir..

Hiç kimse altın yığınları gibi kasasına kilitleyemez onu. Onun yeri kalplerdedir.

Bir annenin kalbindedir, onun yeri çocuğuna verebilmek için. Onun yeri bahçıvanın ellerindedir, sevgi tohumları saçabilmek için. Evet... Sevgi heryerdedir.. Yeter ki sen onu bulmak iste.

Sevgiyi bulmak kolay... Zor olan onu elinde tutabilmekte. Unutma arkadaşım, sevgiyi duyabilmlekle de iş bitmiyor... Sevgiyi göstermek de gerekir.

Hayat kısa arkadaşım bugün olan yarın yok. Sevgiyi göstermek beklemeye gelmez, yarın çok geç olabilir. Elindekini kaybetmeden kıymetini bilmelisin. Biliyorum arkadaşım, bana hak veriyorsun. Şimdi koş sevdiğinin yanına.. Önce, ona gülen gözlerle sımsıcak bir gülümse ve "Seni seviyorum" deyiver içinden gelen en sıcak sesinle. Hayır bunlar komik şeyler değil arkadaşım..

Seni seviyorum anne, baba, kardeşim, arkadaşım vs. demek komik değil. Bu senin gibi bütün canlılara karşı sonsuz bir sevgi duyan bir insan için hiç de zor değil sadece biraz cesaret arkadaşım. Bu, yalnızca yüreğinin buz kapladığını, taşlaştığını zanneden insanlara biraz zor gelecektir ama onlar da senin gösterdiğin cesareti gösterdiklerinde, kalplerinde sevgi koportılarını hissettiklerinde ve ağlamayı öğrenebildiklerinde inan herşey onlar için ve bütün insanlar için daha güzel olacak.

Evet arkadaşım, gülmek varken surat asmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken kalpleri kırmak niye?

Hayat çok kısa arkadaşım.. Ve bu dünyadaki hiçbirşey kırılan kalplere değmez.

Şimdilik hoşçakal arkadaşım yine gel. Yanına senin gibi gülen gözlü, yüreği sevgi dolu insanları alıp yine gel olur mu? Beni fazla bekletme... Çünkü yarın burada olamayabilirim.

SEVDİKLERİNE
"SENİ SEVİYORUM"
DEMEK İÇİN GEÇ KALMA !

--------------------------------------------------------------------------------

“Aşk u Meşk” sayfasına dön