Burçlara Göre Kaynanalar!!

Burçların gizemli dünyası
.:LaHuTi:.
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Başak
Takım:Fenerbahçe
Burçlara Göre Kaynanalar!!

Mesaj gönderen .:LaHuTi:. » 27 Haz 2008 18:05

KOÇ: Sahiden de koç gibidirler. Size tosladıkları zaman hayatınız kararır. Çevrelerine karşı neşeli ve mutlu görünürler ama gelin ve damatları yiyip bitirirler. Allah yardımcınız olsun.

BOĞA :boğa burcundaki kaynanıza pelerin sallanamanıza gerek yoktur.Çünkü boğalar gibi ayaklarını yere vurup dururlar ve bir nevi sizi tehtid ederler.

İKİZLER : Aslında sakindirler ama yaptıkları şeyler pek belli olmaz. Bir an şöyle, bir an böyledirler. Pek güvenmeyin Zekaları pek parlaktır. gelin ve damatlarına zeka üstü sürprizler yapabilirler.

YENGEÇ : Evine ve ailesine düşkün bir kişiliği vardır. bu aileye düşkünlük bazen fazla abartılı olur: O yüzdende gelinler sinir olur. Çok ısrarcıdır, yemek yapıp yedirmeyi ve karar vermeyi çok sever.

ASLAN : Korkulacak kaynana. kükredi mi bittiniz. benim dediğim olacak, sıkıysa olmasın modundan hiç çıkmaz.

BAŞAK : Titiz ciddi, uyumlu bir ev kadını. Evde akla gelmedik sürprizler üretir. Kendisine yapılan bir şeyi asla unutmaz.

TERAZi : Dengenin temsilcisi terazi kaynanası, vicdanlı ve duyguludur. Genellikle ideal kaynanalar bu burçtan çıkar

AKREP : akrep gibi sokar. Ne yapacağı belli olmaz.Anlamakta zorluk çekersiniz. hiç umulmadık bir anda şefkatli olabilir:Kendi haline bırakın

YAY : Çekilmez. çünkü sivri dillidir. Çift karekterlidir. Güzel güzel konuşurken, gerilirler.

OĞLAK : Hayatın gerçeklerini ön planda tutarlar. Zeki ve şüpheci olur. Dikkat, bir şeye karar verdiler mi asla geri dönmezler. Oğlaklar en tepedeki otlara ulaşmak için herşeyi göze alırlar yani

KOVA : zeki ve ben bilirim diyen bir kaynanız varsa o kovadır işte. fena sayılmaz, huyunca gidin. Size taktıydsa yandınız

BALIK : Üzülen, melankolik paraya önem vermeyen insanlar. Kırılmak ve ağlamak için yer ararlar. Bu da belli bir süre sonra bayar.
En son .:LaHuTi:. tarafından 27 Haz 2008 18:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray

Re: Burçlara Göre Kaynanalar!!

Mesaj gönderen Siyabend » 27 Haz 2008 18:10

KOVA : zeki ve ben bilirim diyen bir kaynanız varsa o kovadır işte. fena sayılmaz, huyunca gidin. Size taktıydsa yandınız
Valla pek huyuna gittiğim söylenemez..
kimimki
Acemi Er
Acemi Er
Burç:Koç

Mesaj gönderen kimimki » 24 Ağu 2008 23:59

bütün kaynanalarmı ktü böyle ya :kizzz
naughty.child
Yarbay
Yarbay
Burç:Aslan

Mesaj gönderen naughty.child » 05 Eyl 2008 15:08

ASLAN : Korkulacak kaynana.Kükredi mi bittiniz.Benim dediğim olacak,sıkıysa olmasın modundan hiç çıkmaz.

:disss :disss :disss İşte ben
Ehmede_Omeri
Banned
Banned
Ruh Hali:Kızgın
Burç:Terazi

Mesaj gönderen Ehmede_Omeri » 06 Eyl 2008 14:42

ahh keşke kaynanam benle aynı burçta olsa melek melek olur söylediğine göre ise :ell
önemli olanda kaynananın iyi olması gerisi yalan :ell
:yuvarrr :yuvarrr :yuvarrr :yuvarrr

“Astroloji” sayfasına dön