Astrolojik Eşcinsellik Analizi

Burçların gizemli dünyası

Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Mesajlar: 19749
Kayıt: 15 Eki 2006 12:05
Ruh Hali: Mutlu
Cinsiyet: Erkek
Burç: Kova
Takım: Galatasaray
Konum: Bu kadar meraklı olmayın:)
İletişim:

Astrolojik Eşcinsellik Analizi

Mesajgönderen Siyabend » 11 Ara 2008 15:05

Doğum haritasında Venüs (Romantik ilişkiler yöneticisi) ve Jüpiter Güneş’in önünde yerleşmişler ve her iki gezegen Mars (Tutkuların yöneticisi) ile görünüm yapıyorlarsa, erkeğin seks ilgisi kendi cinsine yönelik olacaktır.

Bir kadın doğum haritasında Mars ve Venüs erkeksi burçlarda (Koç, Aslan, Yay, İkizler, Terazi, Kova) yerleşmiş ise, bu kadının mizacında lezbiyen istekler veya meyil bulunacaktır. Önemli astrologlardan Caster, eşcinsellik olayında anahtar rolün Uranüs ve Neptün de olduğunu ileri sürmektedir.

Görünümden etkilenen Uranüs ile sivrilmiş bir Venüs bulunan haritanın sahibinde eşcinsellik meyli olacaktır. Astrolojide yaptığımız binlerce analiz bize eşcinsellik veya cinsel tercih farklılıklarında geri hareketli (R) Mars ile Venüs’ün de önemli rol oynadığını göstermiştir. 7. veya 8. evde geri hareketli Mars, Akrep gibi cinsellik içeren burca yerleşen Venüs ile sert görünüm yaparsa, kişinin cinsel tercihleri aşırı uçlarda veya kendi cinsine yönelik olabilir.Saçlarındaki aklar tel tel...
Rüzgar "Bémal" şarkısını söylüyor senin için...
Bu dünyaya gelişin farklıydı,duruşun farklı...
Gidişin de öyle mi olmalıydı Bémal!

“Astroloji” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir