Fatih Terim Çarşamba Günü İstifa Ediyor!

Güncel Spor Haberleri
Newroz
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Huzurlu
Fatih Terim Çarşamba Günü İstifa Ediyor!

Mesaj gönderen Newroz » 11 Eki 2009 11:33

FATİH TERİM BIRAKIYOR!
Bosna Hersek'in Estonya galibiyetiyle Dünya Kupası umutlarını tamamen A Milli Takım'ın teknik direktörü Fatih Terim görevi bırakacağını açıkladı.

NTV Spor'un verdiği son dakika bilgisine göre Belçika maçının ardından yaptığı açıklamada teknik direktör Fatih Terim görevi bırakacağını açıkladı.

NTV Spor yayınına son dakika bağlantısı yapan Loran Vayloyan Terim'in basın toplantısında "Çarşamba akşamı Bursalı futbolseverlerle birlikte tüm Türk futbolseverlere veda edeceğim. Bursa'daki Ermenistan maçı benim için bir veda maçı olacak. Mahmut Özgener ve federasyondan yetkililer görevimi bırakmamam için bana telkinde bulundular ancak benim kararım kesindir. Başarısız olduk ve bunun tek sorumlusu vardır o da benim. Takımı yüzüstü bırakmamak için çarşamba günü oynanacak olan Ermenistan maçının ardından görevi bırakıyorum. Görevimi bıraktıktan sonra Türk futbolunu çok yakından ilgilendiren çok net ve çok çarpıcı bilgiler vereceğim bir basın toplantısı düzenleyeceğim. Ama bu basın toplantısını, maçlar bitip olaylar durulduktan sonra, gelecek haftasonuna doğru yapacağım" dediği bilgisini verdi !

ZAGROS
Moderator
Moderator
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç
Takım:Fenerbahçe

Re: Fatih Terim Çarşamba Günü İstifa Ediyor!

Mesaj gönderen ZAGROS » 07 Kas 2009 19:08

iyi oldu yeni bir hoca şart

“Spor Meydanı” sayfasına dön