Tuncay Bin Pişman!

Güncel Spor Haberleri
ZAGROS
Moderator
Moderator
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç
Takım:Fenerbahçe
Tuncay Bin Pişman!

Mesaj gönderen ZAGROS » 21 Eyl 2007 17:31

The Sun, milli oyuncunun Middlesbroug'ya imza atmakla hata yaptığını söylediğini yazdı.
21.9.2007

The Sun Gazetesi, milli oyuncunun Middlesbroug’ya imza atmakla hata yaptığını söylediğini belirterek, “Fenerbahçe’de kraldım. Keşke gelmeseydim” dediğini yazdı.

‘Takım kaptanıydım’

İngiltere Premier Ligi takımlarından Middlesbrough’ya sezon başında transfer olan Tuncay Şanlı, Ada’ya geldiğine bin pişman olduğunu söyledi. The Sun Gazetesi Tuncay’ın, “Middlesbrough’ya imza atmamayı dilerdim’ sözlerine yer verirken, “Fenerbahçe’deyken bir kraldım. Takımın kaptanı ve en iyi oyuncularından biriydim. Keşke sezon başında Middlesbrough ile hiç sözleşme yapmasaydım” dediğini yazdı.

Arkadaşlarını uyardı
Burada adeta yedek oyuncu olduğunu ifade eden Tuncay’ın, teknik direktörü Southgate’e de yüklendiği ve “Beklentilerim çok farklıydı. Ailemi ve arkadaşlarımı özlüyorum. Kendimi burada oldukça yalnız hissediyorum. Hocam ne kadar çok çalıştığımın farkında bile değil” şeklinde sitem ettiği bildirildi. Gazete, 25 yaşındaki yıldız futbolcunun takım arkadaşlarını da Ada’ya gelmemeleri konusunda uyardığını yazdı.

“Spor Meydanı” sayfasına dön