Fıkralar

Uçuk kaçıkların buluşma noktası
JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın
Takım:Fenerbahçe
Re: Fıkralar

Mesaj gönderen JİLAN » 14 Haz 2007 15:18

siyabend yazdı:Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında. "Bunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi ?"demişler. Bunun üzerine iki deliyi bir masa başına getirmişler. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve "Buyurun beyler, yiyiniz." demişler. Delillerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış,ötekisi araya girmiş, "Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor!"
bu fıkranın gerçeği elazığın bbi köyünde yaşanmış zamanında köylüler arasındaaaa o daha farklı ama sonu aynııı hamam böceği zeytinnn davası

JİLAN
Albay
Albay

Mesaj gönderen JİLAN » 23 Haz 2007 20:05

Karne

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."
JİLAN
Albay
Albay

Mesaj gönderen JİLAN » 23 Haz 2007 20:05

Birincilik
Öğretmen, öğrencilere şu ödevi vermiş:
- Tembelliği açıklayın?
Öğrenciler kaleme kuvvet tembellik hakkında sayfalar dolusu yazmışlar ve pek de güzel açıklamışlarç
Fakat birinciliği hiç birisi alamamış.
Bir öğrenci bomboş kağıt vermiş ve birinciliği kazanmış..!
reis
Albay
Albay
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Balık

Mesaj gönderen reis » 23 Haz 2007 20:11

:komik6 :komik6 bence o tembel deyıl en akıllıları olsa gerek jilan
Kawa
Binbaşı
Binbaşı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova

Mesaj gönderen Kawa » 27 Haz 2007 13:43

elline saglık zagros dostum birbirinden güzeldi fıkraların ve diyer arkdaşlarda paylaşımlarınız için teşekkür
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 27 Haz 2007 15:59

:komik9 :komik9 :komik9
hepsi süperrrr
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 28 Haz 2007 11:56

Temel'in kötü huylarindan biri de her sabah uyanir uyanmaz, gök gürültüsü kadar yüksek sesle gaz çikartmakmis.
Karisi Fadime de bu densizlige pek içerler, "Cözü çikasu heruf, ha pir sabah poyle fosururken, tüm pagursaklarun donuna dökülsun da cör cünunu" dermis.
Derken, Kurban bayraminin ikinci sabahi, Fadime mutfakta kurban etlerini ayiklarken ve Temel hâlâ uyurken, Temel'i yola getirme niyetiyle, bir gün önce kurban olarak kestikleri koçun barsaklarini toparlayip bir güzelce Temel'in donunun içine koymus!
Az sonra Temel uyannca, adeti üzere, keyifle ve gök gümbürtüsü timsali, gaz atınca bir de bakmis ki tüm barsakları donunun içinde.
Şaskinlik ve korku ile rengi benzi atmis akli uçup gimis.
Temel, Bir muddet sonra kendine gelmis kalkip tuvalete gitmis epey zaman sonra, sararmış yüzünden soğuk terler damlayarak bitap yorgun bir halde mutfağa gelen Temel;
-"Haçan dedigun oldi be Fadime, fosururken tüm pagirsaklarum donuma döküldu da" dediğinde,
Fadime:
-"Oh olsun, ama pagirsaklarun çikarken canun da pek yanmistur be Temel'im" diyerekten gönlünü almaya çalisirken;
Temel yanitlamis hemen :

-"Yok be Fadime, ha çikarken acumadi da, geri sokarken az kalsun ceberiydum
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Siyabend » 29 Haz 2007 11:59

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Siyabend » 29 Haz 2007 12:00

Besbelli sarhoş

Yaşlı ve çirkin bir kadın soluk soluğa karakola gelip şikayetçi olur :

"Adamın biri beni bir saattir izliyor, kendimi buraya zor attım, galiba sarhoştu memur bey" der.

Polis çirkin kadını tepeden tırnağa süzüp cevaplar :

- "Galiba" değil, besbelli sarhoşmuş!..
reis
Albay
Albay
Burç:Balık

Mesaj gönderen reis » 15 Tem 2007 19:36

6-0 biten galatasaray fenerbahçe maçından sonra gs li arif tanınmamak için yaşlı bir adam kılığına girer ve bır cafe ye gider. Cafe de yanına yaşlı bır bayan yanaşır ve : -"naber Arif" der.

Bunun uzerıne arif delirir nasıl tanıdı bu kadın beni diye düşünüp durur. Ertesi gün yine aynı cafede aynı kadın yanaşır arifin yanına yine -"naber arif" der.

3.gün arif cok değişik bır kılıkta gider cafeye ve yine aynı kadın yanaşır ve yine -"naber arif" der. Arif dayanamayıp sorar nerden tanıyosun beni diye.
Yaşlı teyze : -"olum ben bülent len" der.

“Kaçıkların Mekanı” sayfasına dön