İtiraflardan İnciler!

Uçuk kaçıkların buluşma noktası
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray
İtiraflardan İnciler!

Mesaj gönderen Siyabend » 16 Haz 2007 23:26

(Aşağıdaki yazılar www.itiraf.com 'dan alınmış en seçmece itiraflardandır.)

Kadın; Yaş: 21; İl: Adana
Arkadaşlarla balkonda oturuyoruz, karşı evdeki kızlı erkekli liseli bir grubun balkondaki hareketlerini şaşkınlıkla izliyoruz. Erkekler kızların arkasına geçip bellerinden tutup ileri geri hareketler yapıyorlar, kızlar da kıkır kıkır gülüyor. Arkadaşlardan biri "Bunlar sekis partisini mi yapıyoyorlar be" diyor (seks partisini kastederek). Benim güzel arkadaşım da "Salak onun adı sekiz değil altmış dokuz" diyor. Oy oy oy... Arkadaşlarım için magmadan şöyle güzel manzaralı bir balkon lütfen. Yalnız manzara lütfen anlayabilecekleri türden olsun.

* * *

Erkek; Yaş: 25; İl: İstanbul
Otobüste kulak misafiri olduğum sayın arkadaş, evinde kullandığı pc'yi 6 ay önce 900 YTL'ye aldığını ama şimdiye kadar pc sayesinde 6 kadınla birlikte olduğunu, tanesi 200 YTL'den 1200 YTL para vermekten kurtulduğunu, pc'nin beleşe geldiğini ve 300 YTL karda olduğunu yanlış duymadım değil mi? Yurdum insanının ekonomi anlayışı ilginç vesselam.

* * *

Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul
Sarıyer-Beşiktaş hattı minibüsü şoför mahallinden ayrıntılar; 1) Tavan ve iç cephelerde birçok ölçüde Türkiye bayrakları, 2) Cama yapıştırılmış bir CD, 3) Erol Evgin ve Bülent Ersoy taş plakları (Cidden şaşırdım, CD'yi anladık da camda taş plakların işi ne) 4) Kağıt bin lira (orjinal) 5)Bir adet pusula, 6)Cama özenle yapıştırılmış minik bir spor araba, 7)Dantelsiz bir havlu (demek ki şoför bekar) 8- Yan demire sıkıştırılmış minik bir yastık, 9) Kendi minibüsünün profil resimleri (olmazsa olmazlardan) 10) Bilimum anlamsız boncuklar, 11) Karınca duası ve Ayetel Kürsi 12) Mavili pavyon lambaları 13)´Seni seviyorum menis´ tabelası (ilk başta penis diye okudum sonradan sinem diye çaktım köfteyi) 14) Sağda NEDEN diye koca harflerle yazan anlamsız bir yazı 15) Küçük hoparlörler 16) Yine cama yapışmış üçlü eşşek kadar bilmem ne farları (galiba karda yolda kalırsa imdat çağrısı görevi görüyormuş bu lambalar) 17) Torpido gözü ve yan boşlukları dolduran çeşitli araba amblemleri, 18) Bilardo toplu ve kürklü bir vites kolu, 19) İki üç adet 1964 model "şavrole" resmi, 20) Trabzonspor bayrağı, 21) Sol koltukta güneşlikler 22) Bir düzine tesbih, incik boncuk 23) AŞKIM tabelası 24)Tanju Okan yazan bir karakalem çalışması, 25) Şoförün yanındaki koltuğun arkasını kaplayan koca bir taş plak daha.. Ha bir de biz varız, şoförün bu ince zevkini takdir edip, sessizce parasını uzatan... Bu rengarenk aleme bir nebze de olsa varlığımızla renk katabildiysek ne mutlu bize.

* * *

Kadın; Yaş: 33; Ülke: Fransa
Kocam, oğlumuza çocukluğunda yaptığı şeyleri anlatıyor; "Oğlum bak, herkesin yaptığını yapmak zorunda değilsin. Mesela benim arkadaşlarım pipilerine sütlen (bir çeşit ot) sürerlerdi pipileri büyüsün diye, piplerini büyütürdü ama yara da yapardı, ben hiç sürmedim. Sen de başkalarının yaptığını yapmak zorunda değilsin. Başkalarının doğru bildiğini yapmadan önce sen önce otur bir düşün. Ben öyle yaptım." Ben mi ne yapıyorum o sırada? "Bôyle bir imkan vardı da ne diye denemedin be adam" diye kara kara düşünüyorum, düşünüyorum, düşünüyorum.

* * *

Kadın; Yaş: 23; İl: İstanbul
Uzun zamandır ´o anın´ hayalini kuruyordum. Gece gündüz kafamda planlar yapıyordum. Günü, ne şekilde olacağı vs. her şey hazırdı. Ve o gün geldiğinde, her şey öyle aceleye geldi ki, ne olduğunu anlamadan çabucak bitti. İnsanın nefsine hakim olamadığını bir kez daha anlamış oldum. Böyle olmamalıydı. İşten ayrıldıktan sonraki edeceğim ilk geç kahvaltı böyle olmamalıydı. Yazık!

* * *

Erkek; Yaş: 32; İl: İçel(Mersin)
Seks hayatım çiftleşen kara sinekleri izleyip hülyalara dalmaktan ibaret!

* * *

Kadın; Yaş: 29; İl: İstanbul
Yarabbi! Yarattığın şu nadide bedende partnerimin tüylerine oluşan allerjiden de sonra bakalım beni daha ne atraksiyonlarla karşılaştıracaksın.

* * *

Kadın; Yaş: 30; İl: Bursa
Boşandığım eşim telefonda ne zamandır duymak için hasretle beklediğim sözleri söyledi. Ne mi dedi? ´Boşanmayı kaldıramıyorum, hayatım artık bitti, ben artık ölmüş bir adamım, hiçbir şeyin anlamı yok.´ Ne zamandır duymayı beklediğim bu sözler karşısında sandığım gibi sevinmemin aksine yıkıldım ve onu teselli ettim. Oysa ne cevaplar hazırlamıştım. Kahrolsun iyilik.

* * *

Kadın; Yaş: 27; İl: İzmir
Küresel ısınma, kuraklık, açlık tehlikesi, hormonlu gıdalar derken dün gece kendimi, içinden kurt çıkan meyveyi ´içinde kurt yaşayabiliyorsa bu meyve beni de yaşatır´ diyerek bayıla bayıla yerken buldum. Evet evet kurtlu meyveyi büyük bir memnuniyetle yedim. Daha neler göreceğim bakalım.

* * *

Kadın; Yaş: 32; İl: İzmir
Ara sıra İnternet'te okey oynuyorum. Erkekler rahatsız etmesinler diye kendimi erkek olarak tanıtıyorum. Ama bu alemde erkek olmanın zorlukları da varmış meğerse, yani sıkıntıyı sadece kadınlar çekmiyor anlayacağınız. 1) Erkeğim ya çok iyi taş takip etmem gerekiyor, erkek olan ortağıma taş sorduğumda fırça yiyorum. 2) Ortağım kadınsa o na asılırım korkusuyla sohbet kısmını kapatıyor, kapatmasa da taş sorduğumda o da köpek muamelesi yapıyor. 3) Genç kızlara denk geldiysem işim daha zor, sohbet edemiyorum zaten etsem de sübyancı muamelesi görüyorum ve masada oyuncu kalmıyor. 4) Genç erkeklere denk geldiysem onlarla da hiç konuşamıyorum, eşcinsel falan zannedip masayı terk ediyorlar. 5) Yaşlı, tonton amca rolü yapayım dedim ve bunda da bunak muamelesi gördüm. Kendi kimliğime dönmeye karar verdim. Oh be, kadın olmak ne güzelmiş, istediğim gibi kapris yapıp hatta yanımdakinden okeyi bile istiyorum, onlar da kuzu kuzu veriyorlar. Bu işin keyfini sürmek varken boşuna çile çektim bu alemde.

ZAGROS
Moderator
Moderator
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç
Takım:Fenerbahçe

Mesaj gönderen ZAGROS » 17 Haz 2007 10:56

İTİRAF ETMEK CESARET İŞİ BENCE
PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKÜRLER ADMİN
JİLAN
Albay
Albay