Avrilizm dirildi!

Scarlett
Acemi Er
Acemi Er
Avrilizm dirildi!

Mesaj gönderen Scarlett » 14 Nis 2007 10:44

Mikrofonu deviren siyahlar içindeki, kravatlı haylaz kız, geri döndü.

Avril lavigne’in yeni albümü “The Best Damn Thing”, müzik dünyasının en genç arıza kadınının punk- rock’a giriş bileti olacak.

Bir süredir esmekte olan değişim rüzgarlarını siz de hissedenlerden misiniz? Avril Lavigne’in yeni albümden çıkan ilk single’ı “Girlfriend”i dinlediyseniz bu soruya vereceğiniz yanıt büyük olasılıkla “Evet” olacak. Avril’in, ilk single’da da fark edildiği gibi “neşe seviyesi epey bir yükseltilmiş” yeni albümü “The Best Damn Thing” bu ayın sonunda raflarda yerini alıyor. Müzik kanallarında ve radyolarda yerini alıyor.

Müzik kanallarında ve radyolarda sık sık karşımıza çıkan “Girlfriend”, baştan aşağı imaj yenileyen Avril’in değişmeyen tek yönünün “arıza modu” olduğunun da bir göstergesi: “Hey, hey, sen! / Kız arkadaşından hoşlanmadım / Bence yeni birine ihtiyacın var / O, ben olabilirim / Biliyorum benden hoşlandığını / Bu bir sır değil / Senin kız arkadaşın olmak istiyorum!”

Avril’in yeni cicisi olan şarkı, liseli kız coşkusuyla yapılan, el çırpmalarla desteklenen bir tezahürat gibi. 60’ların kız gruplarının punk rock duygusuyla yeni tanıştığı, amigo kız ruhu barındıran bir hit.
Resim

“Kültür Sanat” sayfasına dön