Kırık Kanatlı Kelebek

Tuğçe Baran'a Laf Sokuşturmak İsteyenlerin Mekanı
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray
Kırık Kanatlı Kelebek

Mesaj gönderen Siyabend » 21 Eki 2006 22:14

Sevgili Tuğçe Abla, (Aldığım aile terbiyesi ve yaşım nedeniyle size öyle hitap etmek istedim.Abla lafına kızanlardan iseniz özürdilerim) Öncelikle size bu mektubu yazma fırsatını sunan arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim ve borcumu hemen ödeyip "teşekkür ederim".Şuan çok heyacanlanmaya başladım.Kalbim pıt pıt atıyor.Yani şuan sanki siz karşımdasınız gibi bir düşünce oluştu bende.Buradan küçük bir itirafta bulunayım.Ben sizin yazılarınızı hergün okuyamıyorum.Sadece pazartesi günleri okuyabiliyorum.Biliyorsunuz pazartesi günleri biz öğrenciler için çok iğrenç bir gün...İşte o gün yazınızı okudum mu kafam yerine geliyor ve fiziksel ihtiyacım bir haftaya kadar artık uğramıyor bana. Ama insan her zamanbu kadar şanslı olmuyor. Bazenpazartesi günleri sizin yazınız yok mesela.İşte o zaman hapı yutuyorum... Bu aradaben şu an kendimi "ben evleniyorum" evindeki damat adaylarına benzetiyorum.Onlarda aynen benimgibi saçmalıyorlar...Aramızdaki yaş ve mevki yüzünden size aşık olmayı hiç bir zaman düşünmedim.Karşılıksız aşkları hiç sevmem zaten.O sevmiyorsa ben niyeseveyim? Gönül kelebek gibi derler(bu sözü bir yerden mi duydum yoksa kafadan mı salladımbilmiyorum) Her dala konabilirmiş...Bizimkelebek de ara sıra ağacınızın dallarına konmaya yelteniyor. Ama buna hiçbir zaman izin vermedim.Hemen kelebeğin kanatlarını kırdımki bir daha böyle bir terbiyesizlik etmesin.Hele ortada Vahit eniştemiz varken böyle bir şeye taşebbüs ettiği için kelebek adınasizden özür diliyorum. Bugün pazartesi ,cebimde 250 bin var.Kalemimin ucu da bitti.Şimdi o 250 bin ile gidip bir kutu uc alıp,kafanızı mı ütüleyelim,yoksa gidip bir gazete alıp yazınızı mı okuyayım? İyisimi ben bir gazete alayım... (uc da bitti...) hoşçakal..
Liseli Avare Cezmi

Not: Mektubun yazılış tarihi konusunda elde bir bilgi yoktur

NiceGirl
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen NiceGirl » 01 Nis 2007 09:27

Liseli gençlerin gazete okuduklarını ve Tuğçe Baran'ı tanıdıklarını hiç sanmıyorum.Liseli avare cezmi her kimse çok kültürlü olmalı canımmm :neutral:
yigido

Mesaj gönderen yigido » 02 Nis 2007 14:33

yazdigi cevabi cok merak ediyorum
Didem
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen Didem » 09 Nis 2007 16:32

GERÇEK BİR MEKTUPSA ÇOK KOMİK :neutral:
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 10 Nis 2007 13:35

bu liseli öğrencinin değilde ilkokul öğrencisinin yazdığı bir mektuba benziyor :neutral:

“Tuğçe Baran Düşmanları” sayfasına dön