Alain Delon'dan Tuğçe'ye(25/09/2004)

Tuğçe Baran'a Laf Sokuşturmak İsteyenlerin Mekanı
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray
Alain Delon'dan Tuğçe'ye(25/09/2004)

Mesaj gönderen Siyabend » 21 Eki 2006 22:37

İlk defa bir komşumun ana malzemesi olmak bende garip duygular uyandırdı.Şaştım kaldım.Ki bu komşum beni görmeden öyle tahliller yapmışki tamamen hayal ürünü senaryolardan oluşuyor.Umudum odur ki tekzip niyetine yazdığım bu mektubumu köşesinde yayınlamasıdır.Yayınlamadığı takdirde nerde bir "tuğçe düşmanı" varsa onu bulup ondan yardım dilemek olacak bundan sonraki meşguliyetim...
"Muhakkak surette bir sevgilisi,nişanlısı vardır" demiş medyum Tuğçe!
Hey güzel komşum! Benim ne sevgilim var ne de nişanlım.Ki ben örf ve adetlerine bağlı biri olarak görücü usülü ile evlenmeye sıcak bakmaktayım.
"Korkunç sıkıcı,aptal ve cahil adamdır"
demiş "Şen şakrak tuğçe"!
Ya siz yanlış algıladınız beni, ya da bana "cem yılmaz 2" diyenler yanlış yere bunca süredir beni kandırmışlar...
Bugüne kadar "ben cahilim" diyen birine rastlamadım.Şimdi ben çıkıp "ben cahilim" desem muhtemelen sizin ropörtajcı kızların sevgilerine maruz kalacağım.
"Yalamanın önde gidenidir..Aslında evlidir ve bu evi de garsoniyer olarak tutmuştur,demiş Tuğçe KOMPLOLİST(bu kelimenin bir anlamı vardır insallah)!!
Eski manitolarından olan Vahit Bey'in evli olması nedeniyle böyle düşünmenizi fazla yadırgamadım.Olur böyle vakalar Tuğçe yakalar!!
Gördüğünüz üzere gayet zarif bir mektup yazdım.Bunu size yakın olmak için yaptığımı düşünebilirsiniz.Doğrusu bundan ben de emin değilim.Dedim ya ben görücü usülü ile evleliğe sıcak bakıyorum,annem gelip endamınızı temaşe etsin,sonra kendi kararımı dostlar vasıtasıyla size bildiririm...
Peşin peşin söyleyeyim benim birkaç prensibim var ve bunlardan taviz vermek henüz kısmet olmadı.Öncelikle sizinle bir izdivacımız olursa,cinsi münasebetler ve benzeri mevzularda yazmamanız icap edecektir.
Geçen gün Selahattin Duman yazmıştı,siz ara sıra mini etek dedikleri kıyafetten giyiyormuşsun,bak bu da bize tamamen ters.
Sonra iki de bir ben seyahata çıkacağım diye gavur memleketlerine gitmeyi de unutun,hasretinize dayanamam yani!
Alışverişi tamamen bana bırakacaksın!Hem daha ekonomik olur,hem de sen elin erkekleriyle göz göze gelmezsin.
Bu pernsiplerime hay hay diyorsan evine biraz çeki düzen ver annemi sana göndereceğim.
Temizlik konusunda biraz hassastır da ondan yani.Bir prensibim daha varki onu da söylemesem olmaz.Olurda seninle iki kişilik bir aile olduk ve gün geldi bu sayıyı artırmaya geldiğinde,ve bir çocuğumuz olduğunda,çoçuğumuza verilecek isme katiyen karışmayacaksın,senin işin ona doğal süt vermek olacak.Çocuğumuza ecdadlarımızın ruhunu incitmeyecek bir isim vermek boynumun borcudur.
Sevgi ve hürmetlerimle,Alain Delon yakıştırması yaptığın
Kerim FELEMEZOĞLU

Gülşah
Teğmen
Teğmen

Mesaj gönderen Gülşah » 28 May 2007 19:45

bu tuğçe çok mu güzel herkes ona vurulmuş?

“Tuğçe Baran Düşmanları” sayfasına dön