Ah Sırça Bıyık Ah

Tuğçe Baran'a Laf Sokuşturmak İsteyenlerin Mekanı
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray
Ah Sırça Bıyık Ah

Mesaj gönderen Siyabend » 21 Ağu 2007 11:33

Ah Sırça Bıyık Ah

Ben "Sırça Bıyık" gibi uzun uzun yazmaya hevesli değilim. Kısa ve öz yazarım. Büyüklerimiz öyle uygun görmüşler,itirazım olmaz. Efendim yazdığı mektubu tamamen cevap niyetine yazmış.
Sen cevap yazarsın da biz yazamaz mıyız?
***İnternete olan ilgisinden bahsetmiş. Aman ne ilgi! Merak ettim interneti satın almış mı acaba?
***Adamın yaşı ilerlediği için kendisine saygıda kusur etmemek adına "Selahattin Baba" dedim. Adam lafı çevire çevire başka manalar çıkartmış. Kendisini herhalde 20 yaşlarında falan görüyor! Geçti Bolu Pazarı Selahattin Bey !
***Birkaç satırlık yerimi istediği zaman işgal edebileceğini söylüyor. Bu ne despotluk? Eşkiyalığa mı özendin "Selahattin Baba" ?
***Adamı "Sırça Bıyık'tan" "selo Ağa'ya" terfi ettirdik yine yaranamadık. İlla işi tersten anlayacak.. Sonra senin kaç köyün var ki seni "Züğürt Ağa'ya" benzeteyim? Ama inşallah sonun onunki gibi olur!! Aminnnnnn!!!
***Kendisi için çok çay içiyor demiştim ya,o da tutmuş benim çok bira içtiğimi yazmış. Kuru iftira! Evet daha önce çok içiyordum ama bu hükümet zamanında bunu baya bir düşürdüm yani!
*** " Düşmanı Sindirme Politikasının" olmadığını,gücü varsa direk saldıracağını söylemiş. Yani ne diyeyeyim? Allah sana o gücü hiçbir zaman vermesin!
***Gördüğünüz gibi benim mektubum kısa ve öz oldu. Bazıları gibi uzun uzun döşeme yapamıyorum işte! Rahatlık ve görev aşkı diyelim...
Yazan: Tuğçe Baran

En son Siyabend tarafından 21 Ağu 2007 11:33 tarihinde darbelendi.

“Tuğçe Baran Düşmanları” sayfasına dön