Belawela'yı eleştirin!

Duyuru,Öneri ve Şikayet
changeable
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen changeable » 20 Kas 2006 11:45

katılıorum sana açıklamalar ve detaylar ii yakalanmış dorusu bela :wink:
En son changeable tarafından 20 Kas 2006 12:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Siyabend » 20 Kas 2006 11:45

istenildiği kadar tartışma çıkmış zaten!
eve gidince size ve özellikle bela adlı üyeye cevabımı yazacağım!

bu arada inanılmaz bir mutluluk içinde olduğumu paylaşmak istiyorum!
belki başkalarıda bundan nasibini alır!
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 20 Kas 2006 11:52

siyabend yazdı:istenildiği kadar tartışma çıkmış zaten!
eve gidince size ve özellikle bela adlı üyeye cevabımı yazacağım!

bu arada inanılmaz bir mutluluk içinde olduğumu paylaşmak istiyorum!
belki başkalarıda bundan nasibini alır!
asla niyetimiz tartışma çıkarmak diğildi ben ismim silinmiş diğe üzlmüştüm ve eleştirimi yaptım yaptığıma bin pişman oldum sandım ki adam akıllı cvp alırm ama terslendim...

kobra sen bana yardımcı oldun bende sana ve bunun değişmmesini iistemem seninle sorunum yokken olmasınıda forumunu çok beğeniyorum ki bunu da hep dedim çünki aynı konuya sıcak bakıyoruz forumunda bir amaç var buda güzel sakın yanlış anlama ok :wink:
changeable
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen changeable » 20 Kas 2006 12:01

siyabend yazdı:Kardeşin benim eklediğim videoların adresini değiştirdiğinde onun kulağını çekseydin,bugün sen istediğinin kadar itiraz edebilirdin
hımm demek oluokii benim gibi sizde reklam almamaya başladınıss.size ışık tutabildiysem ne mutlu bana.. kulağımı neden çekiosunuzkii. bakın sizinde forum yönetmenize yardımcı olmuşum.. sen farklı olduğunu sölerdin ama değilsin..bence.. ki buda kötü deil. bi forum kurallarıyla ayakta durur..

diğer yazılanlara üzüldüm açıkcası neden çünki herzaman bi üye uluorta resmen burdan git die laflara maruz bırakılmaz .. bunuda benden öreniceksiniz sanırım.. varsa bişi uyarılır atılacaksa üye atılır.. ama tavsiyem bizim kadar çok uyarmayınn. anlarsak 1 seferde anlarız.. :wink: uyarı uyarıdır sonuçta okimii.. bizim forumda biçok uyarıdan sonra gerçekleşti atılma olayı. neysee..

forumunuza girmeyi isterdim ama modlarından birisi de olsa ben böle ters cvplar alıcaksam ki bu hep vardıı. neden huzurumu kaçırayımkii..

kısaca siyabend senin gibi bende buranın yönetiminden dolayı uramıorum buraya.. ama seninle aramı bozucak bi olay yok haberin olsun.. çünki seninle herzaman tartışabilioruz ve bunların sonucunda çocuk gibi kavgalarımız olmuor.. neyse herzaman bana ulaşabilirsin.. yardım ediceğim bişi olursa... ki ;bende aynen senden herhangi bi konuda yardım alabilceğimi biliorum.. :wink:
belanin belalisi :)
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen belanin belalisi :) » 20 Kas 2006 16:33

beLa yazdı:YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM O EVCİLİĞİ PEMBEBULUT SENLE OYNUYORDU.. NOLDU ŞİMDİ PEMBE'YİDE Mİ SATTIN..! SIRA KİMDE PESSİMİST'T Mİ?

SANSİRİ YILLARDIR FORUM SİTELERİNE TAKILIYOR.. SENİN GİBİ SONRADAN GÖRME MODLUK SEVDASINDA DEĞİL..

VE ŞUNU SÖYLEMELİYİM Kİ; DİĞER SİTELERDE ONU ÇOK SEVİYOR..
İYİ BİR İNSAN.. DUYGULU.. GEREKTİĞİ YERDE KONUŞMASINI BİLEN, GEREKTİĞİ YERDE HİÇ KALE ALINMAYACAK İNSANLAI KALE ALAN BİR İNSANDIR..

YAZIK GÜZELİM YAZIK.. ÇOCUK GİBİ DAVRANIYORSUN..
SENİN TEK İSTEDİĞİN SANSİRİ'NİNDE SENİN DURUMUNA DÜŞMESİ..
ŞUNU BİLMELİSİN Kİ SANSİRİ SENİN GİBİ DAVRANMAZ BÖYLE KONULARDA..

ADMİNE GELİNCE ORANIN HUZURUNU BOZDUNUZ BRAVO..

BEN KİMİM DİYE MERAK ETMEYİN..
VE MESAJIMIDA SİLMEYİN..

ELEŞTİRİ YAPIYORUM BEN.. :lol:

senin kim oldugunu merak dahi etmiyorum zaten kendi kendini belli etmissinki, ayrica eski nickinide oraya yazmissin. Nasilsiniz PESSIMIST hanim? Havalar nasil oralarda dicem ama pek iyi degil gibi duruyor

gelelim yazindan bir kac kesite...
YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM O EVCİLİĞİ PEMBEBULUT SENLE OYNUYORDU.. NOLDU ŞİMDİ PEMBE'YİDE Mİ SATTIN..! SIRA KİMDE PESSİMİST'T Mİ?
pembeyi satmis gibi durmuyor, ama seni satmasi pekte önemli degil kanimca, cünkü zaten sen kendin su anda onu satiyorsun o seni sonradan satarsa ne yazar ki?
SANSİRİ YILLARDIR FORUM SİTELERİNE TAKILIYOR.. SENİN GİBİ SONRADAN GÖRME MODLUK SEVDASINDA DEĞİL..
yillardir forum sitelerine takiliyor olmak cok bilmislik veya cok daha önemli biri olmak manasini tasimaz öncelikle, o yüzden bir insan bir ayda takiliyor olsa bes senede bir foruma takiliyor olsa insan insandir, ama senin anlama kapasiten bu konuda ne kadar o tartisilir
senin gibi sonradan görme modluk sevdasinda degil derkene, bence bunlari söylemeden önce kendinde bir aynaya bakmalisin
sansirinin forumuna girmeden önce girdigin diger bir foruma daha az girmeye baslamamismiydin moderatör olunca sansirinin orada? sonra süpermoderatör olunca o diger siteye ugramaz olmamismiydin? nitekim baska yerden adminlik teklifi geldiginde hemen oraya üye olup oraya atliyan sen degilmiydin, sansirinin oradan üye ceken sen degilmiydin? sansiri ve changeable seni islerin yogun sanip daha dogrusu sen islerim yogun o yüzden yazamiyorum derkene, adminlik aldigin forumda takir takir yazabiliyordun. O kadar isin arasinda nasil basardin bunu? moderatör oldugun yere yazmiyorsun admin oldugun yere yaziyorsun? simdik burada kim moderatör ve adminlik sevdalisi kendi cevabini kendin ver, ve insanlara yorum yapmadan önce aynaya bir bak, kendim nasilim diye ondan sonra onlara o yorumu getir.

YAZIK GÜZELİM YAZIK.. ÇOCUK GİBİ DAVRANIYORSUN..
SENİN TEK İSTEDİĞİN SANSİRİ'NİNDE SENİN DURUMUNA DÜŞMESİ..
ŞUNU BİLMELİSİN Kİ SANSİRİ SENİN GİBİ DAVRANMAZ BÖYLE KONULARDA..

ADMİNE GELİNCE ORANIN HUZURUNU BOZDUNUZ BRAVO..

BEN KİMİM DİYE MERAK ETMEYİN..
VE MESAJIMIDA SİLMEYİN..

ELEŞTİRİ YAPIYORUM BEN.. :lol:
kizin düstügü bir durum yok ki sansirinin o duruma düsmesini istesin? bence sen insanlari elestirirkene önce kendine bak neler yapiyorsun neler ediyorsun, sonra baska insanlarin isimlerini agzina al

admine ettigin söz sanirim sansirinin sitesiyle ilgili oranin huzurunu bozdunuz bravo diye
yanlis aktarmakta üstüne yok, oraya en cok yazi yazan senkene orayi birakip adminlik sevdasina baska sitede yazi yazmaya basliyan sen degilmiydin? bu durumda orayi bozan bana göre sensin, ki daha üstüne bir sürü arkadasini oraya cagiranda sensin sansirinin sitesinden, bu durumda oranin havasini kim bozmus oluyor? üyeleri baska yere cekip kendide baska yerlerde admin olunca daha fazla yazan senmi? yoksa fikir anlasmazligi nedeniyle o siteyi birakan admin mi?

bak kimsin diye merak etmedim, zaten yeterince acik ve secik yaziyorsun, elestirini yaptin hos güzel, ama elestirini yaparkene birdahakine karsina aynani al öyle gelde konus.

arkadan vuran sensin, bal gibi üste cikmaya calisanda sensin
nasil bir celiski icindesin sen?
beLa
Acemi Er
Acemi Er
Ruh Hali:Mutlu
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen beLa » 20 Kas 2006 16:50

Aferim kız iyi taklit etmişsin beni.. :lol: [/i]
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 20 Kas 2006 17:16

öncelikle şunu diyim habersiz gibi geliyoruz size ama diğiliz bize söyledi ve bende çok açık diyim çok sevdiğim ve forum sevgisini kazandığım FT de mod olmak üzereydim buna eminm çok faaldim ama kendimize forum açınca çok ihmal ettim orada dj ydim yönetmendim takip ediliyordum ve pesiyi çok iyi anlıyorum adminlik büyük sorumluluk getirir ve o bizi bırakmadı bulunduğu yere dostları gelmiştir unutmayalımki bize geldiğindede o kişileri yine kendi getirmişti ben bunları asla dert etmem içiniz rahat olsun ben sadece bana olmadığım biriymişim imasına bulunan ve beni herkeze yalan dedikodularla konuşan hatta iyi biri olmaya çalışırken kötü biri gibi anlatıp hatta buna inandırmayı başaran yalancılara karşı üzgünm ve dertliyim tşkler :wink:

pesimist benm herşeyim o güvendiğim biri ve bu böylece devam edecektir asla onu modluktan almamaıştım sadece modları zorladığımı düşündüm modluğu baştan kaldırdım ama pişmanımn hatamı düzeltim istediği zaman gelip aile forumunda görevini ve sohbetini yapabilir...
ben onu sadece diğer yerde admin olduğu için kıskanıyorum o hep bizde görevli olsun isterdim ama onun adınada seviniyorum ...

en azından gelen her üyeye sıcak :wink:
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 20 Kas 2006 17:50

beLa yazdı:Aferim kız iyi taklit etmişsin beni.. :lol: [/i]
siz gerçekten kaç yaşındasınız merak ediyorum..ortada çözemediğiniz ne var?kıskançlık krizlerimi yoksa bunlar..alizeee arkadaşımız ismi ile hitap edilmesini sitemiyor ve siz ısrarla ismini söylüyorsunuz..seviyenin burda düştüğü belli oluyor zaten..madem çok güzel bir siteniz var gidin orda olay çıkarın yada burda tartışmayı bu boyuta düşürmeyin.herşeyin bir adabı vardır değilmi bela ve sansiri :!: :!: :!:

küçük bir olayı buralara getirmenin bir anlamı yoktu..
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen belanin belalisi :) » 20 Kas 2006 17:57

beLa yazdı:Aferim kız iyi taklit etmişsin beni.. :lol: [/i]

yazdiklarinin manasi sifir, allaha havale ediyorum seni

sansiri benim sana bir sözüm yok, farkindaysan yazimda seni kötüledigim
falanda yok
pessimist gibi insanlara yüz vermen sadece sasirtiyor beni hala, daha fazla yorum yapmama gerek yok zaten, herkez kendi yaptiginda ve yapicaginda özgürdür
ne zaman bu kadar körlestin onu merak ediyorum sadece :wink:
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen belanin belalisi :) » 20 Kas 2006 18:46

ne zaman bu kadar körlestin sözcügümü geri aliyorum, ne zaman bu kadr körlesmeyi ögrendin ve bazi seyleri görmemek istiyorsun illa? benim bildigim sansiri kötü sözcükleri kelime hazinesine sokmazdi forumunada sokturmazdi, bu durumda burada hangi birimiz pessimistin yani belanin dedigi bu sözcükleri hakediyoruz?
vaktim olmadığı zamanlar girememiştim.. bunu fırsat bilen itler çok ulumuş.. napalım.. sağlık olsun..
ben ne bir itim nede cok uluyorum,
nede bu sitedeki baska bir insan it ve uluma kelimelerini haketmiyor
benim eskiden tanidigim sansiri böyle kelimeleri desteklicegine lütfen öyle yazma derdi, ama sanirim eski sansiri artik karsimizda yok....diyorum ya ne zaman körlestin sen nese?
ve ne zaman gözlerini yine acip etrafina bakicaksin :wink:

umarim gec kalmassin

iyi günler

“Yönetim” sayfasına dön