Belawela'yı eleştirin!

Duyuru,Öneri ve Şikayet
changeable
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen changeable » 20 Kas 2006 20:56

belkide bazı şeyleride biz senden örenioruz kötü olmayı yada cin fikirli olmayı ne biliyim.. artık örendim kendi adıma kime güvenip kime güvenmeyeceğimi.. sansiride öle ;)

changeable
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen changeable » 20 Kas 2006 21:05

beyazgül yazdı:madem çok güzel bir siteniz var gidin
hımm okii benden bukadar gidiorum.. ayrıca bunun stenizle alakası yok bunuda bilin.. nick silinme olayının sebebi anlaşıldı ama modunuzun üzerimize gelmesi olayları bu noktaya getirdi.. burda başarılarınızın devamını diliorumm.. siyabend kal sağlıcakla :wink:
öylesine
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen öylesine » 20 Kas 2006 21:34

dünyadaki bütün forumları gezerseniz sansiri gibi bir saftrik bulamazsınız.o yüzden ben orda takılmaya devam edeceğim.cin gibi olan admini ne yapayım.söylenen herşeye inanan neşe varken niye zor adminlere gidelim. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
belanin belalisi :)
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen belanin belalisi :) » 20 Kas 2006 22:58

changeable yazdı:belkide bazı şeyleride biz senden örenioruz kötü olmayı yada cin fikirli olmayı ne biliyim.. artık örendim kendi adıma kime güvenip kime güvenmeyeceğimi.. sansiride öle ;)
handan sana karsi yaptigim bir kötülügü söyle :D sen rica ettin diye ben üye olmadim mi sizin oraya? madem düsündügün kadar kötü bir insanim niye rica ettin benden üye olmam icin? neden msnde gördügünde girmiyorsun girsene dedigin oldu? yani anliyamiyorum bu kadar kötü bir insansam niye girmemi istedinki cözemiyorum

kötü bir insan degilim, akilli bir insanim, ve deger verdigim insanlara zarar gelsin istemem, ama onlar bilerek zarara yürümeyi yegliyorsada kendi bilicekleri birsey

cin fikirli olmaktan ziyade, düsündügünü söyliyen bir insanim eger sen bunu cin fikirlilik olarak algiliyorsan bu senin bilicegin birsey yorum yapamam ayrica

hersey icin tesekkürler, bugüne dek paylastiginiz arkadasliginiz icin sagolun varolun
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 20 Kas 2006 23:20

öylesine yazdı:dünyadaki bütün forumları gezerseniz sansiri gibi bir saftrik bulamazsınız.o yüzden ben orda takılmaya devam edeceğim.cin gibi olan admini ne yapayım.söylenen herşeye inanan neşe varken niye zor adminlere gidelim. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
işte ben bu forumun amacını farklı anlamışım siyabent den anladığım kadarıyla doğudaki dışlanmış vatandaşlarımıza el uzatmak onların sesi olmak diğe düşünmüştüm ama burada beni dışlıyorsunuz ve hiç hak etmediğim halde yazık ciden benden asla böyle bir aşşağılama görmemmişsinizdir görmezsinizde ancak acırım sizn gibi insanlara bana saftirik diyorsun senbin gibi kötü olmaktan sa saftirik olmayı tercih ederim :!: bunu diğer üyeler okumuyormu hayrete düşmüyorlarmı merak ediyorıum ve sizler bu forumun yöneticilerisiniz başka nickle girip üye olunduğunuz tarikten ve attığınız msjdan belli oluyor lütfen büyüyün artık :evil:
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 20 Kas 2006 23:31

beyazgül yazdı:
beLa yazdı:Aferim kız iyi taklit etmişsin beni.. :lol: [/i]
siz gerçekten kaç yaşındasınız merak ediyorum..ortada çözemediğiniz ne var?kıskançlık krizlerimi yoksa bunlar..alizeee arkadaşımız ismi ile hitap edilmesini sitemiyor ve siz ısrarla ismini söylüyorsunuz..seviyenin burda düştüğü belli oluyor zaten..madem çok güzel bir siteniz var gidin orda olay çıkarın yada burda tartışmayı bu boyuta düşürmeyin.herşeyin bir adabı vardır değilmi bela ve sansiri :!: :!: :!:

küçük bir olayı buralara getirmenin bir anlamı yoktu..
ciden bizm msjları okuyupmu cvp yazdın ve bizleri tanımadan buna karar verdin biz asla sitemizi övmedik forumu eleştirn demişsiniz ben bişeyi yanlış anlayıp yazdım ama açıklama bana hakaretle döndü bunumu hak ettim sen bir modsun modluk bumudur gelen üyeler terslenirmi sizde yazık ciden bende tek bir kişi bozacak derken forum bu anlayışta burada hak etmediğimiz bir karşılamayla karşılandık bizlerin msjları savunmadır sizlerinki ise daima hakaret hiç bir modda ve yöneticide ortamı düzeltme anlayışı göremedim çok yazık bitmiş bu forum sözlerim acıda verse kendi iyiliğiniz için dönüp okuyun yazdığınız her kelimeyi birde kendinize söyleyin

ben siyabent forumumda eleştiri yaptığında hiç bir zaman git forumunda eleştiri yap demdim tam tersine bu budur arkadaşım kalırsan sevinirm dedim değer verdiğim için ama sizler sizler daha tanımadan etmeden bizm forumu batırmış birini attım forumdan diğe burada onu tutuyorsunuz inş çok geçmeden gerçek yüzünü görrürsünüz ama insanlığınızı yitirmişsiniz bile yazıklar olsun sizeee :evil:
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 20 Kas 2006 23:41

ve şunuda diyim ben buraya öncedende üyeydim alizenin bilge olduğunu bile bile geldim çünki aramızda sorun olmaz diğe düşündüm bulaşmayız dedim üstelik bana telefonuma attığı bayram msjna güvenerek geldim ama haklısnz ben saftiriğim allah belanı versin senin bilge inş öyle pişman olki hergün bin beter ol tıpkı beni kırdığın gibi hergün kalbin yansın seni tanıdığım güne lanet olsun sana janm dediğim güne lanet olsun benm forumumda birinizi görürsemm yemin edrm pişman olursunuz bunu resmiyete dökerim internette bırakmam :evil: :!: sakın birdaha benmle ve sevdiklerimle uğraşmayın :!:
pembebulut
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen pembebulut » 20 Kas 2006 23:47

vay vay vay...şuraya bak be...nesiniz be...bi insanın üzerine bu kadar yüklenilirmi...sakın sakın bir daha sansiri ablamın bu kadar üzecek bir şeyiniz olmasın...ne zannediyosunuz kendinizi siz ya...sansiri ablamı bu kadar üzmeye ne hakkınız var sizin...ben hayatımda sansiri ablamın ağzından böyle kelimeler duymadım demekki onu bu kadar çok üzmüşsünüz...onu üzen karşısında bizleri bulur oldumu...
sansiri
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen sansiri » 20 Kas 2006 23:50

hem sorarım size nezamandan beri iyilik saflık olmuş mekanımda huzursuz olan birini dinlemek onu kırgın yollamamak nezaman saflık olmuş ben bunları severek ve insanlık diğe yaptım dieforyou sıradışı ve kobra forumumda bir çok kez tartıştılar ama ben onlara bir kere bile gidin kendi forumunuza defolun demedim en yorgun anımda bile saatlerce dinledim onları iyiliğin anlamını bilmeyenler belawela nında anlamını taşıyamazlar :evil:
pembebulut
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen pembebulut » 20 Kas 2006 23:52

beyazgül yazdı:
beLa yazdı:Aferim kız iyi taklit etmişsin beni.. :lol: [/i]
siz gerçekten kaç yaşındasınız merak ediyorum..ortada çözemediğiniz ne var?kıskançlık krizlerimi yoksa bunlar..alizeee arkadaşımız ismi ile hitap edilmesini sitemiyor ve siz ısrarla ismini söylüyorsunuz..seviyenin burda düştüğü belli oluyor zaten..madem çok güzel bir siteniz var gidin orda olay çıkarın yada burda tartışmayı bu boyuta düşürmeyin.herşeyin bir adabı vardır değilmi bela ve sansiri :!: :!: :!:

küçük bir olayı buralara getirmenin bir anlamı yoktu..

allah aşkına nedir bu yaş muhabbeti...herkes bozuk plak gibi aynı şeyi tekrarlıyor...evet çok güzel bir sitemiz var...orda herşeyimizi sıkıntılarımızı üzüntülerimizi sevinçlerimizi her şeyi paylaşıyoruz...kısacası aileden de öteyiz artık...evet çok güzel bir sitemiz var...çünkü her üye bizler için değerli eleştiri yapsada...

“Yönetim” sayfasına dön