Washington'daki UFO'lar

Ufolarla İlgili Enteresan Bilgiler

Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Mesajlar: 19749
Kayıt: 15 Eki 2006 12:05
Ruh Hali: Mutlu
Cinsiyet: Erkek
Burç: Kova
Takım: Galatasaray
Konum: Bu kadar meraklı olmayın:)
İletişim:

Washington'daki UFO'lar

Mesajgönderen Siyabend » 25 Ara 2007 20:41

19 Haziran 1952 gecesi çok sayıda UFO'nun oluşturduğu filo ilk defa bu kadar net ve yakından Washington göklerinde izlendi. Radarlardan alınan sonuca göre cisimler gerçek üç boyutlu fizik nesnelerdi ve bir başka gezegenden gelmiş olabilecekleri üzerinde duruluyordu. Ancak henüz bu ziyaretin gerçekliği kanıtlanmadığına göre beklemekten başka çare kalmamıştı.

Dokuz gün sonra hava kuvvetleri tarafından bir basın açıklaması yapıldı. Tanıklar tarafından izlenilen, fotoğrafı çekilen cisimlerin atmosfer sıcaklığını ölçmekte kullanılan bazı cihazlar oldukları bildirildi. Buna karşılık Amerikan Hava Kuvvetleri bilgi alma bölümü yetkilisi Komutan Boyd, FBI ajanı K.P. Keay ile bir görüşme yaptı ve görüşlerini şöyle bildirdi:

"O cisimlerin bir başka gezegenden gelmiş olma şansları yüksek. Şu anda teorimizi kanıtlayamasak da Dünya Dışı Ziyaretçiler gerçeğini göz ardı edemeyiz. Bu yabancı cisimlerin dünya üzerinde var olan hiç bir ulustan ya da ülkeden gelmediği kesinleşmiştir."Saçlarındaki aklar tel tel...
Rüzgar "Bémal" şarkısını söylüyor senin için...
Bu dünyaya gelişin farklıydı,duruşun farklı...
Gidişin de öyle mi olmalıydı Bémal!

“Ufoloji” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir