MSN’de Dünya İkincisi Olduk

Paylaşmak istediğiniz her şey
reis
Albay
Albay
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Balık
Takım:Fenerbahçe
MSN’de Dünya İkincisi Olduk

Mesaj gönderen reis » 30 Ara 2008 10:32

Resim

Genelde kötü olaylar ve alışkanlıklarda birinci olma özelliğimiz zaman zaman yerini olumlu şeylere de bırakıyor. Microsoft Türkiye’nin verilerine göre Türkiye’deki Windows Live Messenger (eski adı ile MSN) kullanıcısı sayısı giderek artıyor. Geçen yıla göre atağa geçen Türkiye, tüm dünyadaki MSN kullanıcısı sıralamasında Brezilya’nın ardından ikinci oldu. Türkiye’de yaklaşık 28 milyon Windows Live Messenger kullanıcısı var. Bu rakam dünyadaki toplam kullanıcı sayısının yüzde sekizi.
Yine Microsoft verilerine göre Türkiye’de her ay 2.3 milyar Windows Live Messenger oturumu açılıyor. Bu rakam dünyada her ay açılan oturum sayısının yüzde dördünü oluşturuyor. Geçen yıl Windows Live Messenger dünya sıralamasında altıncı olan Türkiye, bu yıl 4 basamak birden yükselerek ikincilik koltuğuna oturdu.

not;ancak boyle birinciliklere imza atar..

selay
Çavuş
Çavuş
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Oğlak
Takım:Galatasaray

Re: MSN’de Dünya İkincisi Olduk

Mesaj gönderen selay » 30 Ara 2008 10:41

"Genelde kötü olaylar ve alışkanlıklarda birinci olma özelliğimiz zaman zaman yerini olumlu şeylere de bırakıyor" yani msn de aslında çok olumlu değil bence. hani şöle googledan en çok haber okuyan gündemi takip eden falan bişi olsa olumlu diyecem de :eksiii
ama alışıyoruz işte ben de pcde yapmam gereken bi sürü iş varken ilk msn açtım sanki sabahın köründe kim olacaksa :yildiz
reis
Albay
Albay
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Balık
Takım:Fenerbahçe

Re: MSN’de Dünya İkincisi Olduk

Mesaj gönderen reis » 30 Ara 2008 10:45

Bana kalırsa 2009 da yapılacak sıralamalarda bu sefer dünya genelinde türkiye facebook'ta ilk 3 çıkacagını tahmin ediyorum
Sizinde soylediyiniz gibi kötü alışkanlıklarda her nedense sürekli ileriden gidenleriz..

“Serbest Kürsü” sayfasına dön