biri anlatsın bana

Paylaşmak istediğiniz her şey
dr_emre21
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Ruh Hali:Mutlu
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen dr_emre21 » 25 Kas 2006 01:38

gülün siz,ordan çok komik görünüyorum dimi.tabi siz olmuşsunuz moderatör,bizim gibi üstteğmenler sizin için komik gelir.ben üstteğmenim ama bu noktaya kolay gelmedim.yeri geldi dersime çalışmadım,yeri geldi maçı izlemedim,dizilerimi kaçırdım,yeri geldi aç susuz saatlerce forumuma hizmet ettim.kimse bugün bulunduğum noktayı küçümsemesin.gün gelecek bu forumun admini olup bütün konuları kilitliycem.

(yukarda bahsi geçen olaylar ve amaçlar tamamen hayal ürünüdür.adminim beni banlama sakın:))

yigido

Mesaj gönderen yigido » 25 Kas 2006 14:28

hemso sen mutavazi biri olarak dileklerini yerine getirip admin olup siteyi ele gecirmeyi kafana koymussun banlanmayi gozden cikarmis olman lazm.. :wink:
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Burç:Kova

Mesaj gönderen Siyabend » 25 Kas 2006 14:32

açıksözlü insanları oldumolası çok sevmişimdir!
Mir.
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen Mir. » 28 Kas 2006 00:09

alizeee yazdı:phpbb2/viewforum.php?f=34

biraz siteye göz gezdirseydin eminim görürdün ama neyse yukarıdaki linke tıklarsan ordan tanışabilirsin
sevgili arkadaşım senin bana verdiğin linkte mutlu bayramlar ve Yazacak bişey yoksa topiğidir...

Benim demek istediğim tanışalım kaynaşalım veya misafir üyeler için yada yeni gelenler için bir topikti...

moderatorluk yapıyorsunuz bide burda..
ben onları görmüştüm zaten anlatabilyormuyum ? neden öyle bir başlığınız yok anlamış değilim bence eklense daha iyi olur en azından yeni gelen biraz da olsa burdaki arkadaşlarla kaynaşır ve daha sıcak bir muhabbet ortamında hisseder kendini

neyse fazla söylenecek bişey yok sanırım

iyi forumlar....
phph
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen phph » 28 Kas 2006 00:22

Selam arkadaslar bende geldım ..mır arkadas getırdı benı ..
neyse ınsallah kalıcı olr sızde ..bızım varlıgımızdan mutlu olrsunuz ... :wink:
alizeee
Teğmen
Teğmen

Mesaj gönderen alizeee » 28 Kas 2006 00:22

üff niyeyse bana birilerinin msjlarını anımsattın oraya kendine bi başkık açıp tanışma yapabilirsin neden yok kısmına gelirsek diğer forumlardan farkımız olsun istedik oralarda vakit öldüreceğimize ii bişiler yazalım yorum yapalımz aten o esnada tanışırız kaynaşırız dedik bende umarım bu durumu sana anlatabilmişimdir

sizede iyi forumlar
Mir.
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen Mir. » 28 Kas 2006 00:33

Öncelikle üff'lemen nahoş bir durum ben kimseyi anımsatmak yada kmsenin tavsiyesiyle gelmedim buraya...

Kendi özgür düşüncemle geldim ve eğer burda yöneteimdeyseniz bazı soruları cevaplamanız lazım benimki sadece bir fikir bir öneri bir soruydu artık nasıl anlıyorsanız :roll:

evet ama farklı olmak için yanlış yoldasınız gibime geldi....
Bende biliyorum başka yerlere takılıp tartışıp yada geyik yapıp kaynaşmayı ama herkes sizin gibi düşünmüyor ne yazıkki... :?

orda vakit neden kaybedilsinki niye vakit öldürsünkü ona bakarsanız çoğu siite veya net sayfası zaten vakit öldürüyo :roll:

bir tanışalım topiği zaman öldürüyorsa bence kimse nete girmesin
phph
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen phph » 28 Kas 2006 00:41

Mir. yazdı:Öncelikle üff'lemen nahoş bir durum ben kimseyi anımsatmak yada kmsenin tavsiyesiyle gelmedim buraya...

Kendi özgür düşüncemle geldim ve eğer burda yöneteimdeyseniz bazı soruları cevaplamanız lazım benimki sadece bir fikir bir öneri bir soruydu artık nasıl anlıyorsanız :roll:

evet ama farklı olmak için yanlış yoldasınız gibime geldi....
Bende biliyorum başka yerlere takılıp tartışıp yada geyik yapıp kaynaşmayı ama herkes sizin gibi düşünmüyor ne yazıkki... :?

orda vakit neden kaybedilsinki niye vakit öldürsünkü ona bakarsanız çoğu siite veya net sayfası zaten vakit öldürüyo :roll:

bir tanışalım topiği zaman öldürüyorsa bence kimse nete girmesin

Aynne katılyorum sana kardes zaten net zaman öldürmüyormu ...
bencede böyle bir topigın acılması şart uygun olrdu burda neyse bu
yönetim kararı ....
dr_emre21
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen dr_emre21 » 28 Kas 2006 01:14

ben moderatörüme katılıyorum.forumda bişeyler yazdıkça üyeleri tanıyosunuz zaten,illa ayrı bi tanışalım faslına gerek yok.hem aslında bu iyi bişey,ne kadar çok forumda dolaşırsan o kadar çok tanırsın milleti
Mir.
Onbaşı
Onbaşı

Mesaj gönderen Mir. » 28 Kas 2006 01:38

dr_emre21 sen katılma sen kendi düşüncelerini yaz bence

madem eleştirelere açıksınız eleştirmeneleride kabul etmelisiniz

ben bu siteye üye olurken kurallarda eleştri yapmak yasaktır diye bir kural okumadım varmı böyle bişey size soruyorum :?:

ben ne kadar çok dolaşırsın lafına şunu söylemek istiyorum herkes 24 saat online olacak diye bir kural yok haaa olanalar vasa bu lafını onlara söylersin

ben milleti tanıma sevdasında değilim ben buraya paylaşmak eğlnmek öğrenmek ve öğretmek için üye oldum haaa siz anlamıyorsanız diyecek lafım yok .....
Kilitli

“Serbest Kürsü” sayfasına dön