CHP'lilerin Bilinçaltındaki TÜRKİYE Düşmanlığı!

Beğendiğiniz veya eleştirdiğiniz yazılar
.:LaHuTi:.
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Başak
Takım:Fenerbahçe
CHP'lilerin Bilinçaltındaki TÜRKİYE Düşmanlığı!

Mesaj gönderen .:LaHuTi:. » 26 Nis 2011 18:18

Resim

Tehcir'den kalan Ermeniler, İşgal ile gelen Yunanlılar, Bir günde yüzbinlerce Yahudi'nin Türkiye vatandaşı yapılması, bil cümle haçlı siyonist ittifakıyla yurdumuza sızan Vatandaşlarımız(!)'ın sığındığı en büyük slogan: "Ne Mutlu Türküm Diyene !"

Ne demek oluyor bu söz hiç düşündünüz mü ? Türküm diyen herkese ne mutlu, yeterki iki dudağının arasından "Türküm" desin. Başka hiçbir şeye gerek yok. Adres değişikliği yaptığınızda bile bir kurumdan diğerine koşuşturursunuz. Ya da bir okula kayıt yaptığınızı düşünün, mesele iki çift kelime etmekle halloluyor mu ? Ama Ajan olmak isteyenler için hiçbir prosedüre, zahmete gerek yok...

Ne Mutlu Türküm de, gerisine karışma. Dernek kurup misyonerliği kolaylıkla yayabilir, çok rahat ülke bölebilirsiniz.

Eh çiçeği burnunda türk artık bu ülkenin genel kurmayıda olur, cumhuruda, rektörüde, başbakanıda... Çünkü siz artık bir türksünüz. Etinden kemiğine... Zaten az türk vardı bir türk daha kazandık ne kadar mutlu bir tablo... Hele isminde yada soyisminde Türklükle veyahut İslamı temsil eden bir şey yakıştırdığında ülkenin kaderi artık senin ellerine geçebilir. Ne kadar sihirli bir cümle... La Fontane adeta şokta ! Nereden bilsin 0-6 yaş grubu için yazdığı masallar bir gün gerçek olabilecek.

Soy isim demişken değinmemek Mutsuzluk saçabilir. Mutlu tablomuza kara lekeler düşebilir. Soyadı kanunu ile "Efendi, Bey, Çelebi ..vs." gibi ünvanları bir kenara bıraktık yine ne kadar Mutlu ve samimi bir tablo.

Osmanlı seceri sisteminin tam muntazam olduğunu ve eşi benzeri bulunmadığını Mutlu batılı feylezofları söylerler. Öyleki bacasından, ahırdaki koyununa, kapısındaki ağaç sayısından, 1000 yıl önce dedelerin nerede ikamet etmiş hangi boy ve kola ayrılmış nereye yerleşmiş ne iş görmüş maddi durumu nasılmış hangi savaşa katılmış ..vs. her birinin bilgisine ulaşabilirdiniz.(Hiçbir kayıt dışılık ve karanlık nokta yok.) Yani İlkokul masallarında Öğretmenimiz(hoca demek yasak) "Ahmet Efendi" deyince, yada "Hasan Oğlu Ahmet Efendi" deyince karışıklık çıkıyormuş modernize olup yeni devrimlermizle 3. levele atlamışız şey pardon 0'dan 3 çağ birden atlamışız diye anlatmışlardı ya? Hatırladın değil mi ? Soyadı kanunu kötü birşeydir demiyorum aslında. Anlatmak istediğimizi lütfen çarpıtmayın. Ayrıca herhangibir ırk ayrımı yaptığım ve ırkçılık yaptığım filanda yok. Ne kadar faşizan bir yazı diye etiketlemenizi hak etmiyorum. Mutluluk tablosunu betimliyorum sadece. Kabahat bende değil resmi çizende ! Bize zeval olmaz.

Osmanlı sicil defterleri,Osmanlı arşivleri, secere kayıtları, birçoğu satılmış, kimisi büyük beylerimizin köşklerinde ve saraylarında çevreci bakış açısıyla ağaç yakıp doğaya zarar vermemek için yakılmış bu şekilde başımızdaki büyüklerimizin fakiraneleri(!) ısıtılmış. Bu yolla akla gelebilecek her türlü bağ koparılmış. Bir devletin, bir milletin kozmik odasına girilmiş, adeta devletin namusu çiğnenmiştir binamuslular tarafından.

Vel Hasılı, uzun lafın kısası Soy adı kanunu ile tüm milletlerin, boyların, insanların intisabı birbirine karışmış. At izi, it izine; Arslan kükremesi, eşek anırmasına karışmıştır. (Tabirlerimi mazur görün fakat haksız olduğumu bahsettiğimiz kesim dışında kim söyleyebilir?)

Hepten temizlenmiş, azınlıklarda artık müslüman ve türk ilan edilmiş. İşte esaslı mutluluk tablosu. Hep beraber el ele tutuşup yaylalarda pastoral şiirler dizmeliyiz...

"-Eşitlik işte bunda ne var! İster ermeni olsun, ister yahudi olsun; müslüman olsun, olmasın." dediğinizi duydum. Buna bir şey dediğimiz yok. Bunun dik alasını asırlarca yaptık zaten. Mesele bu değil.

Ne demek istediğimizi bırakalım onlar söylesin. İsim vermeyeceğim. 9 Eylül Üniversitesi Ünvanı kalabalık etkili yetkili bir o kadar da kafa tası milliyetçisi(!) bir feylezof şöyle diyor diğer akademisyen gerillalarına:

"... Bizler müslümanlığı bu yüzden kabul ettik. Bunların başlarındaki örtüyle üniverstelere girmelerine engel olmak için. Diğerimiz iş vermeyecek, diğerimiz burs ..."

Bu memleket bizden gibi görünüpte bizden olmayan kişilerin, kesimlerin elinde 100 yıldır. Sorsanız sizden Türktür sizden Müslümandır. Ama orası Allah ile kendi aralarında biz karışamayız çünkü ilgilendirmez. Çok haklılar. Türkçe ezan, namaz ve ibadeti esasında milliyetçi olduklarından çıkardılar. Öyle namaz kılmak için.(Sanki Türkçe ibadet yapılma zorunluluğu olsaydı Türkçe ibadet edeceklerdi?) Ezanlarını kametlerini türkçe getirmek için. Tanrı muhafaza namaz sırasında yanlış "hareke" kullanıp çarpılırlarsa ya ?

"Ne Mutlu Türküm Diyene !" bir övünç sözü gibi duruyor. Fakat içerdiği anlam bu kadar masum değil. İnsan neden durduk yere suni tartışma çıkarmak için kendi ırkını över ki ? Ben ayrıcaklıklıyım neden der ? Bir insan düşünün: "Sürekli ne mutlu iyiyim, ne mutlu iyi olana !" desin. Ortada sebep yokken ben kötü biri değilim ben iyi biriyim demesi insanı ister istemez şüphelendirmez mi ? Konuyu sadece kişiler, olaylar ve kurduğum cümleler üzerine endekslemeyin. Lütfen genel çerçevede bakın meseleye kişileri, olayları değil fikriyatı görün.

Gerçek Türk mütevazi olandır. Türküm Türküm diye ortalıkta dolaşmaz. Siz hiç gerçek bir anadolu annesinden Türküm Türküm dediğini işittiniz mi ? O evladına Türkün töresini, İslamın ahlakını aşılar. Kendini beğenmişliği değil.

"-Ne ulan Türküm demekten utanıyorsunuz yazıklar olsun size sizi gidi araplar siz bozulmuşsunuz Türk değilsiniz." diyenler çıkabilir. İşte bu yazının tamamı bunu söyleyenler için yazıldı.

Ne Türküm demekten utandık Nede Müslüman olduğumuzu söylemekten. Ama biz demek ve söylemek boyutunu dikkate bile almayız. Doğduk, yaşıyoruz. Şanlı Türklere Dedelerimize bakın hiç ne mutlu türküm demişler midir ? Türklükleriyle övünmüşlerdir fakat Ordularına İşte Kahraman Türk orduları, Türk milleti diye cazgır cazgır bağırıp tebasındaki diğer milletlere sataşmamışlardır. Çalışırsın 1. olursun işte bunlar türktür diye başkaları bahseder. Bastıra bastıra malumu ilan etmenin ne gereği var anlayamadığımız mantık bu ? "Hayırdır birader Türküm demekle Türklükte seviye mi atlıyorsun. Türküm demekle başın göğe mi eriyor ?" diyerek gerçekleri gören insanımızın sayısı artıyor çok şükür. Git anadolu anasına "Ne mutlu Türküm" dedirtmeye çalış size şöyle der: "Deli mi ne, gardaş senin aklından zorun mu var adım emine emine demek gibi bir şey bu ?!"

Bir gerçeğe daha ilk defa bu yazıda şahit olacaksınız. Madalyonun Arka Yüzü'ne birde bu açıdan bakın.

Eskiden, yani kurtarıcı felaket başımıza gelmezden evvel bir kimseye senin dinin nedir diye sorduğunuzda eğer müslümansa hiç istisnasız, tamı tamına şu iki kelimeyi duyarsınız, eksik yada fazla bir sözcük olmaz benliğimize habersizce işlenmiş övünç kelimeleri : "-Elhamdulillah Müslümanım." Yani: "Allah'a şükrederim ki Müslümanım." Günümüzde dahi bunun böyle olduğunu 100 kişide 80 KİŞİ bilir. Çıkın sorun bu değişmez.

Devletimiz Türkiye Cumhuriyeti kurulurken, din mefhumu silinmye çalışılmıştır. Bunu ayrıca yazmamıza gerek yok. Herkesçe malumdur. Bunun yerine ırki bir devlet, devleti din temelinden uzaklaştırmak bir kenara dursun dinsizliği devlet temeline oturtan bir model getirilmeye çalışılmıştır. Türk bayrağındaki Hilal ve Yıldız, sırf İslamı simgelediği için değiştirilmeye çalışılmış yerine göktürk devletinin bayrağı kurt simgesi konulmak istenmiştir. Fakat başarılı olunamamıştır. (Kaynak: Atatürk'ün istediği Türk Bayrağı şekli - Mustafa ARMAĞAN - 24.Mayıs.2009
Selman KAYABAŞI Teşkilat, Muhafız kitaplarında gerekli bilgi vardır.)

İşte bu savaş bu iki zıt kutbun savaşıdır. Türklük bahanedir. Biz biliriz ki Müslüman olan her kişi milliyeti ne olursa olsun kardeşimizdir. İslam mef'umunu yıkıp yerine içi boş medeniyetsizlik getirme meselesidir. Açıkça söylüyorum; Müslüman olmayan Türk, benim kardeşim değildir.

"Ne Mutlu Türküm diyene !" Sözü bir bakıma da "Elhamdulillah Müslümanım !" sözüne karşı misillemedir. Tamamen "Elhamdulillah Müslümanım" sözü üzerinden kurgulanmıştır.

Yahudi oğlu Türk, Ermeni oğlu Türk, Yunan oğlu Türk ..vs. Hepsi bizim vatandaşımız hatta başımıza çıkardık yıllardır. Pozitif ayrımcılıkla tüm haklarımızı onlara devrettik. Bu dönme elit tabakanın militanca savundukları en büyük olgu: CHP

Hepsinin ortak noktasıdır CHP. Kalelerini korumak adına her türlü illegal işleri çevirirler, bunun için bölücü terör örgütünü desteklerler ve hatta terör örgütü dahi kurarlar. Küçücük bir dokunun bakın hepsi birden nasıl üzerinize ateş püskürüyor.
Zira CHP zihniyeti bittiğinde bu ülkede dönme Türklerin hükmü kalmayacak memleketim o zaman terakki edecektir. Kimin mutluluğu bu ? Biz bunlar kadar kendi davamızı savunamadık. Örfümüze, dinimize, tarihimize sahip çıkamadık. Ne kadar hazin ! 19. yy. da doğan bir komutan Türk'ün atası oldu. Türk'ün en birinci başbuğu Oğuz Kağan'a kim türkün atası anlamına gelen Atatürk dedi ? Satuk Buğra Han'a, Sultan Melik Gazi'ye, Ertuğrul Gazi'ye Atatürk dedik mi ? Bir düşünün ve farklı bir madalyonun arka yüzüne şahit olun. Hiç sizden sonra doğan biri sizin atanız olabilir mi ? M.Ö 2000 yıl önceki Türk'e Atatürk demiyoruz, 1000 yıl, 700 yıl önceki türk'e ata demiyoruz 19. yy'da dünyaya gelen birine Türk'ün Atası diyoruz. Bu nasıl bir komikliktir. Nasıl bir aldatmacadır. Nasıl uyumaktır böyle MÜSLÜMAN milletim ? Neden bu şekilde "İLLA" ATA ATA diye belletiliyor bize anlamadın mı daha ? Daha açmıyorum etrafına bak tarihine ve yakın tarihine bak. Parçaları birleştir ve son noktayı koy. Sakın ama sakın MUTLU olma, belliki mutluluk uyutuyor. HUZURLU ol kafi.

İyi ki varsın "Ne Mutlu Türküm Diyene !" (M.K. ATATÜRK) eline bir parti çaputunu alıp Türk Bayrağının üzerine oturarak boşaltım organını şereflendirecek(!) kudrete nasıl ulaşacaktık başka türlü...

Madalyonun Arka Yüzü / Buğra Han ABDULKERİM 10-03-11

“Köşe Yazıları” sayfasına dön