Çikolata yemek öpüşmekten 4 kat zevkliymiş

Hayatın her alanında karşılatığımız garip olaylar
JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın
Takım:Fenerbahçe

Mesaj gönderen JİLAN » 04 Haz 2007 21:56

sende istemezsin kim isterki

SoSYoLoG
Üstteğmen
Üstteğmen
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Koç

Mesaj gönderen SoSYoLoG » 05 Haz 2007 00:35

jilan sen kendini herkes gibi düşünme ayrıca bizim inandığımız bir dinimiz var senin var mı bilmmem...ve o dinde evlenmeden böyle birşey büyük günahtır hoş sen zaten biliyorsundurda işine mi gelmiyordur bilmiorum artık...bizede tuhaf kaçan sensin...kalp kırıklığını hiç yaşamadık yaşattık...herkesin yetiştirilme tarzı ve inandığı bişeyler var ona göre yorumunu yaz.ayrıca anladığım kadarıyla sende doğulusun doğuda bu tarz şeylerin hoş karşılanmadığını bilmeliydin bizi garipsemen ilginç doğrusu...
jenny
Üstteğmen
Üstteğmen
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Aslan
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen jenny » 05 Haz 2007 07:49

her araştırmaya inanmamak gerekir.ben bu araştırmaya inanmıyorum.öpüşmek ile çikolata yemek arasında dağlar kadar fark vardır.
narsisya
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Takım:Beşiktaş

Re: Re:

Mesaj gönderen narsisya » 05 Haz 2007 09:57

jilan yazdı:
narsisya yazdı:cıkolata yemeyı tercıh ederım...
nrsisya neden herşeye böyle ters bakıyosun anlam veremedim
bütün canlılar dişi ve erkek olarak yaratılmışlardır ve birbirlerini tamamlarlar
yani bu yaşına kadar hiçbi erkeği öpmedin mi sende çok farklı bişey var çok karamsar hırçın ve erkeklerden nefret ediyosun sanki büyük bi kalp kırığlığı yaşamışsın gibi
guzelım ben ters olan seylere ters bakarım..erkek dısı bırbırını tamamlar eyvallahta ben ne evlı adamlarla cıkarım yuva yıkarım ne de her önume gelen adamla öpusurum... cunku ben mal degılım!! ayrıca Allah a sukur kalp kırıklıgı da yasamadım cunku ınsanlara kendımı kullandırmadım....benı sevecek varsa benı mal gıbı gormemelı..sen istersen yoz ilişkılerıne devam edebılırsın ama benı karıştırma ok....
JİLAN
Albay
Albay

Mesaj gönderen JİLAN » 05 Haz 2007 12:19

CNM ben sana demiyorum ki erkek gördüğün zmn aha da erkek deyip atlama üstüne
benim çarpık ilişkilerim yok
önceden çıktığım kişilerle hala görüşüyorum bu demek oluyoki çarpık değil seviyeli
söylediklerine sen bi anlam verebildin mi acaba ben mal dan hiç bahsetmedin sen hep mal diyorsun
neden erkekle çıktığın zmn mal mı oluyonçok garip neyse
ben senin kadar bilgili değilim çok insan gördüm tanıdım ama sen numuneliksin valla seni çoğaltmak lazım
:komik6 :komik6 :komik6 :komik6 :komik10 :komik10 :komik10 :komik10
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 05 Haz 2007 12:26

arkadaşlar biribirinize hakaret etmeden yorum yapın lütfen..
JİLAN
Albay
Albay

Re:

Mesaj gönderen JİLAN » 05 Haz 2007 12:35

beyazgül yazdı:arkadaşlar biribirinize hakaret etmeden yorum yapın lütfen..
valla ben başlatmadım arada seviyeyi koymaya çalışıyom ama iki bayan sabrımı zorluyo bu sakin halim yaaa
pervin
Acemi Er
Acemi Er
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Aslan
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen pervin » 05 Haz 2007 13:29

öpüşmek daha zevkli kesinlikle
narsisya
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen narsisya » 05 Haz 2007 13:37

jilan yazdı:CNM ben sana demiyorum ki erkek gördüğün zmn aha da erkek deyip atlama üstüne
benim çarpık ilişkilerim yok
önceden çıktığım kişilerle hala görüşüyorum bu demek oluyoki çarpık değil seviyeli
söylediklerine sen bi anlam verebildin mi acaba ben mal dan hiç bahsetmedin sen hep mal diyorsun
neden erkekle çıktığın zmn mal mı oluyonçok garip neyse
ben senin kadar bilgili değilim çok insan gördüm tanıdım ama sen numuneliksin valla seni çoğaltmak lazım
:komik6 :komik6 :komik6 :komik6 :komik10 :komik10 :komik10 :komik10
evet ben numunelıgım benım gıbı sevıyelısı yok.. senın gıbılerınde kokunu kurutmak lazım..coluk cocuga ornek olursun maazallah .. senın maldan bahsetmene gerek yok mallar kendınden bahsetmez yaptıklarına kılıf uydurmaya calışırlar..bu arada cok gulunc olurlar ..ama o kadar maldırlar kı bunun farkına bıle varmazlar... ben sevıyelı sekılde yuva yıkanıda ılk kez gordum. mıllet sızde bakın bı daha goremezsınız boylesını....
narsisya
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen narsisya » 05 Haz 2007 13:43

jilan yazdı:
beyazgül yazdı:arkadaşlar biribirinize hakaret etmeden yorum yapın lütfen..
valla ben başlatmadım arada seviyeyi koymaya çalışıyom ama iki bayan sabrımı zorluyo bu sakin halim yaaa
ya senbı kere sevıyeden bahsetme .. ayrıca elestrıye acıgım dedıysen soylenenlere de katlanmak zorundasın...sabrın tasarsa ne yapacaksın merak ettım..yoksa bızım de mıkocamızı elımızden alacaksın.... :lol: :lol: :lol:

“Garip Mevzular” sayfasına dön