Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri

Okunmaya değer kitapları tanıtın
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray
Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri

Mesaj gönderen Siyabend » 10 Şub 2007 22:54

Hayatımızdaki tüm deneyimler gibi, hastalıklarımızı da kendi düşünce kalıplarımızla yaratırız. Ulaştığımız her sonucun temelinde ve gelişiminde bir düşünce kalıbı yatar. Bu nedenle, bir hastalığı kalıcı bir biçimde ortadan kaldırabilmek için önce onu yaratan zihinsel nedeni çözüp halletmemiz gerekir. İşte, Yeni Çağ hareketinin dünya çapında tanınmış öncülerinden biri olan Louise L. Hay, bugün milyonlarca kişi için vazgeçilmez bir rehber haline gelen bu eserinde, tüm hastalıkları yaratan zihinsel nedenleri ve iyileşmemizi sağlayacak düşünce modellerini açıklıyor. Kendi kanser hastalığını da bu olağanüstü yöntemle iyileştiren yazarın mesajı çok açık: "Eğer gerekli zihinsel çalışmayı yapmaya hazırsak, hemen her hastalık iyileştirilebilir."

Yazar : Louise L. Hay
Yayınevi : Akaşa

Etiket Fiyatı : 6,00 YTL

Resim

zinê
Yarbay
Yarbay
Ruh Hali:Üzgün
Burç:Koç
Takım:Galatasaray

Re: Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri

Mesaj gönderen zinê » 07 Oca 2009 18:59

valla bunu da okudum bir kaç yıl önce ama bana saçma geldi ya.mesela doğuştan engelli olmanın bile zihinden gelen bişey olduğunu yazıyordu.ben pek inanmadım yani..
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Re: Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri

Mesaj gönderen beyazgül » 08 Oca 2009 10:35

yok artık okadarda değil tabiki çoğu hastalık psikolojik olabilir ama bir çoğuda bünyemiz ile ilgili..

“Kitaplık” sayfasına dön