Tehcir İntikamcısı Ermeniler`inBüyük Kumarı

Düşüncelerinizi Özgür Bırakın
alp_urungu
Tehcir İntikamcısı Ermeniler`inBüyük Kumarı

Mesaj gönderen alp_urungu » 29 Oca 2007 09:30

Forum Kuralları:

3-Forum'umuzda siyasi içerikli, genel ahlaka aykırı ve küfürlü, argo niteliğindeki yazılar, şahsa yönelik hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Başka bir forum katılımcısını, üçüncü bir şahsı veya yayıncı, üretici kurum ve kuruluşları, herhangi bir ürünün marka veya modelini küçültücü veya ona hakaret edici yazı yazılamaz.

Bu yazı içinde defalarca hakaret edilmiş!
Lütfen yazdıklarınıza dikkat edin!

Siyabend

dr_emre21
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Ruh Hali:Mutlu
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen dr_emre21 » 29 Oca 2007 12:23

alp urungunun düşünce yapısında birinin konferansına katılmıştım.ona göre türkiyenin son 8 yılı kalmış hatta konferanstan bi 6 ay falan geçtiğine göre yaklaşık 7.5 yıl kaldı.insanların hayal gücü ne kadar geniş ya...A,K ve P harflerinden oluşturdukları isimlere bakınsana.biz yandık bittik ya.memleket satılıyor.bizi şu anda yöneten parti resmen vatanı satıyormuş haberimiz yokmuş.saolsun haber verenler çok.gerçi nasıl batmayalım,türkiyenin en milliyetçi partisi denilen parti iktidardayken türkiyenin içinde bulunduğu durumları bi hatırlayınsana.krizleri bi hatırlayın.o parti böyle yaparsa ülkeyi kimbilir bu parti ne yapar.yandık bittik biz...
türkiye bu kadar aciz bi ülke mi ya.denildiğine göre ne hükümet ne mit hiç kimse ülkesini sevmiyor,herkes satıyor.biraz daha olumlu baksak halimize.çünkü böyle düşünmenin sonu çıldırmaya kadar gider.bu arada o katıldığım konferansta yazar, hükümetin yarısından çoğunun mason olduğunu söylüyordu.bu yazıda da yüzde 990'ının ermeni dönmesi tehcir intikamcısı olduğu söyleniyor.başka da sıfat kaldımı aacaba bu adamlara verilecek.Allah sonumuzu hayr eylesin
Çılgın Leyla
Üstteğmen
Üstteğmen
Burç:Yengeç

Mesaj gönderen Çılgın Leyla » 29 Oca 2007 14:19

dr_emre21 yazdı:alp urungunun düşünce yapısında birinin konferansına katılmıştım.ona göre türkiyenin son 8 yılı kalmış hatta konferanstan bi 6 ay falan geçtiğine göre yaklaşık 7.5 yıl kaldı.insanların hayal gücü ne kadar geniş ya...A,K ve P harflerinden oluşturdukları isimlere bakınsana.biz yandık bittik ya.memleket satılıyor.bizi şu anda yöneten parti resmen vatanı satıyormuş haberimiz yokmuş.saolsun haber verenler çok.gerçi nasıl batmayalım,türkiyenin en milliyetçi partisi denilen parti iktidardayken türkiyenin içinde bulunduğu durumları bi hatırlayınsana.krizleri bi hatırlayın.o parti böyle yaparsa ülkeyi kimbilir bu parti ne yapar.yandık bittik biz...
türkiye bu kadar aciz bi ülke mi ya.denildiğine göre ne hükümet ne mit hiç kimse ülkesini sevmiyor,herkes satıyor.biraz daha olumlu baksak halimize.çünkü böyle düşünmenin sonu çıldırmaya kadar gider.bu arada o katıldığım konferansta yazar, hükümetin yarısından çoğunun mason olduğunu söylüyordu.bu yazıda da yüzde 990'ının ermeni dönmesi tehcir intikamcısı olduğu söyleniyor.başka da sıfat kaldımı aacaba bu adamlara verilecek.Allah sonumuzu hayr eylesin
Aminnnnnnnnnnnnnnn
alp_urungu

Mesaj gönderen alp_urungu » 29 Oca 2007 16:04

o yazıyı aldığım yer beliydi o yazıyı kaleme alanlar sonucunada katlanırdı aynı yazıyı milyonlar okuyor sizler kasımpaşalıyı ne kadar tanıyorsunuz ki yorum yapıyorsunuz o cinayetti de yazarsam buraya iş uzar gider ben televizyonu açtım hırant dink vurulmuş diye alt yazı geçiyordu cinayetten bir saat sonra çöpte bere bulundu bereden kıllar alınarak kıreminal labaratuvarda inceleniyor diyerek basına bilgi verenler ertesi akşamı babasının da o çocuk benim demesiyle babası ve anası göz altına alınıyor ve ogün samast samsunda yakalanıyor ve emniyettin kıreminal labaratuvardaki bere ogün samast ın başında nasıl oluyor bu araştırma yapıyorlar bu çocukların anasını babasını her akşam televizyonda ama m.k var onun kimliğini hiç açıklamıyorlar bu şahıs ın evinde İNCİL ÇIKIYOR burada filim bitiyor niye o kişinin arkasındakiler araştımıyorlar araştıramazlar çünkü ucu nurlu hiristiyanlara dayanıyor filimde burada bittiyor
o kasımpaşalı zamanında söz söylemişti ben istanbulun şehrieminiyim demişti şimdi bütün türkiye nin ŞEHRİEMİNİ soruyorum onu destekleyenlere ve onlara soruyorum
GAZİANTEPTE kapkaçcılar kapkaç yaparken evli bir kadının cantasını kapıyorlar kadın bırakmıyor çantayı arabayı eğleyip kadını arabaya atıyorlar zavalı kadına SAMSUNA kadar tecavüz ediyorlar buradan türkiyenin şehri eminine duyrulur ne yapmış bu konuda hangi yasayı çıkarmışlar bu konuda artık kurtulmalıyız KÖKÜ TÜRKİYEDE ZİKRİ VE FİKRİ DIŞARIDA OLANLARDAN
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Burç:Kova

Mesaj gönderen Siyabend » 29 Oca 2007 17:04

Düşünceniz ne olursa olsun yeterki içinde hakaret olmasın!
Burda herkes saygı çerçevesinde fikirlerini beyan eder.
Bugüne kadar da hakaret ve küfür dışında kimsenin mesajı silinmedi,silinmeyecek de.Lütfen beni anlamaya çalışın...
Tayyip Erdoğan'ı sevmediğim bir gerçektir.Özellikle bu bölümdeki benim yazıları okusaydınız bunu rahatlıkla anlardınız.
Ama onu sevmiyorum diye hiçbir zaman ona hakaret etmedim!
Dahası hiç kimseye hakaret etme hakkımın olduğunu sanmıyorum!

Ve bildiğiniz üzere Tayyip Erdoğan kendisine yönelik bu tür söylemler için
hemen dava açıyor.Dünyada görülmemiş bir durum var ortada.
Adam kalkıp şu konuda bana hakaret etmişsiniz size tazminat davası
açıyorum dese biz ne yapacağız :roll: :roll: :roll:
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 29 Oca 2007 17:16

onu sevmiyoruz bunu sevmiyoruz.. genede adam dediği bazı sözlerde durdu..araştırırsanız nedemek istediğimi anlarsınız...

bende onu tutan birisi değilim..ama bugüne kadar başımızdakilerin yapamadığı bazı şeyleri yaptı..bukadar hakareti haketmiyor bence..
SEYYİT
Çavuş
Çavuş

Mesaj gönderen SEYYİT » 30 Oca 2007 10:37

TAYYİP hakkındaki iddialar tamamen asılsızdır.
adamı sevmeyebilirsiniz,ama adam gerçekten seviliyor...
TÜRKİYEDE BİR Ç.OK ŞEYİ DEĞİŞTİRDİ...
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Burç:Kova

Mesaj gönderen Siyabend » 30 Oca 2007 11:02

Mevcut durumda fazla alternatifi olmadığı için sevilmesi doğaldır.
Dahası din olgusuna bağlı bir halk var iken bunun üzerine siyaset
yapan birinin elbette diğerlerine oranla daha fazla şansı var.
"Ne yaparsa yapsın sonuçta dine sahip çıkıyor" diyen insanların
sayıca çok olduğunu düşünüyorum.
Halkın ona verdiği desteğinin gereğini yapmadığını düşünüyorum.
Kanaatimce siyasette arzulanan bir noktaya gelmek için
cesaretli olmak gerekir.
Ne yazıkki Tayyip Erdoğan her konuda ürkek davranıyor.
Bir tek Kuzey Irak konusunda şahin kesiliyor
orda da sanırım milliyetçi oylara olan ilgisi
ve kabinede güçlü konumda olan Abdullah Gül ve
Cemil Çiçek'ten çekincesi olduğunu düşünüyorum.
Başbakanın mazlumları saunur bir duruşunu göremiyorum!
alp_urungu

Mesaj gönderen alp_urungu » 30 Oca 2007 12:07

2003 yılında hanri barkey denen zat AMERİKA DA IRAKTA BİR KÜRT DEVLETİ KURULSA tavrınız ne olur dendiğinde sesini çıkarmaya bizat ABDULLAH GÜL DÜR ama şimdi sizin gibiler cıkıp bunu söyleyebiliyor yani milliyetci olduğunu söylüyorsunuz

BİRAZ OKUYUN BİRAZ ARAŞTIRIN ÖYLE BİLMEDEN BOL KEPCEDEN ATMAYINIZ
MİLLİYETCİLİK LAFLA OLMUYOR İCRAAT LA OLUYOR
dr_emre21
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Mesaj gönderen dr_emre21 » 30 Oca 2007 14:15

sen de biraz farklı şeyleri oku,biraz gözlüklerin kenarından da gör dünyayı.ben anlamıyorum,farklı dünyalarda mı yaşıyoruz.adamın biri çıkıyor,ortaya bi laf atıyor.vay efendim abdullah gül şurda şöyle yaptı,şurda şöyle dedi de vatana ihanet etmiş oldu,vay bilmem ne bakanı aslında şuymuş,bilmem ne bakanının torununun dedesi sene bilmem kaçta şöyle şöyle yapmış.ne acayip şeyler çıkıyo her gün,nasıl çıkarıyolar hayret ediyorum.benim bildiğim abdullah gül türkiye yi daha saygın bi ülke yapmak isteyenlerin başında geliyor.biraz da geçmişi bırakıp günlük gazete okusak,haber seyretsek diyorum.

“Özgür Düşünce & Felsefe” sayfasına dön