Nerden Bulaştı Bu Sempatiklik?

Tuğçe Baran'a Laf Sokuşturmak İsteyenlerin Mekanı
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray

Mesaj gönderen Siyabend » 03 Şub 2008 16:59

Adımızı sempatiğe çıkardığın için namımıza yaraşır bir mektup yazalım diye sabahtan beri yırtınıyorum ama nafile...Demek ki bende bulunan sempatiklik ruhu kağıda dökülemiyormuş!Biliyorum bu naçizane mektubumu okuyunca, karizmayı çizdirmiş olacağım ama ben aynı zamanda realist biriyimdir...Aslında size gerçekten sempatikçe bir mektup yazmak isterdim.Ama imkanlar dahilinde bu imkansız gibi.Çünkü bu mektubu yazmaya başlamamla beraber zırt pırt elektrikler kesiliyor. Dolayısıyla da konstrasyonum karanlıkta kaybolup gidiyor...Benim büyük bir sorunum var.Hediye seçme konusunda kararsızım..Yani kime kırmızı don,kime çikolata alacağımı bilemiyorum.. Muhtemelen önümüzdeki günlerde doğum gününüzü kutlayacaksınız..Şimdi ben size ne alacağım?Kara kara düşünüyorum ama sonuç "yerine marş marş". Allah bu sempatikliğimin belasını versin! Nerden bulaştı bana bu sempatiklik? Şimdi layt biri olacaktım..gel keyfim gel ! Sana üzerinde kalp resmi olan birkaç ıvır zıvır şey alacaktım mesele biterdi..Şimdi size romantik bir aşk romanı falan alsam,"aman ne kadar kibarsınız" dersiniz ama içinizden de bana etmedik küfür bırakmazsınız..Size bir yüzük alayım diyorum,ona da şöyle diyeceksin herhalde "iki defa merhaba dedik diye evliliği mi düşünüyorsun?" Arkadaş ben bu hediye mevzusunu çözemedim. Mevcut düşünme kapasitem hediye seçme konusunda yetersiz kalıyor..Aklıma tek bir şey geliyor..Başka çarem yok!!! Bundan sonrasını okumaman için parantez içinde yazıyorum! (Doğum gününde uyduruktan bir hastalığa yakalanacağım...Hasta halimle hediye alacak değilim ya! Ama sana sempatikçe söz veriyorum,bu hediye konusunu çözmek için icabında senin bahsettiğin terapiste de gidebilirim..Biraz pahalı olacak ama sana feda olsun...Senin gibi bir arkadaşım olsun,terapiste borcum olsun!!!
(SEMPATİK BEY)

En son Siyabend tarafından 03 Şub 2008 16:59 tarihinde darbelendi.

“Tuğçe Baran Düşmanları” sayfasına dön