en son gördüğünüz rüyayı anlatın

Üyelerin yarattığı oyunlar
SEYDUNA
Yarbay
Yarbay
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Koç
Takım:Fenerbahçe
en son gördüğünüz rüyayı anlatın

Mesaj gönderen SEYDUNA » 23 May 2008 12:55

arkadaşlar belki anlatmak istemeyen olabilir ama isteyen samimi birşekilde en son gördüğü rüyayı anlatsın

hadi bakalım hayırdır inşallah :komik10

Kimim Ben
Binbaşı
Binbaşı
Burç:Aslan
Takım:Galatasaray

Re: en son gördüğünüz rüyayı anlatın

Mesaj gönderen Kimim Ben » 23 May 2008 21:06

elimde kocaman bir çekiç vardı en az 5 yada6 mrtre uzunluğun da bir çiviyi çekiçliyordum
hayırdır inşallah
SEYDUNA
Yarbay
Yarbay

Mesaj gönderen SEYDUNA » 25 May 2008 10:18

en son gördüğüm rüyada azrail canımı almaya gelmişti ben ne kadar al desemde o ses etmiyordu sonra neden almıyorsun artık yeter diye bağırıyorsum al tüm sevap ve günahlarımla sana geldim al diyordum sonra canımı almadığını almadığını anladığımda ona benden korkuyormusun alsana artık canımı dedim ve birden içimden gelen bu cümleleri söyledim ben ne ilkim nede son olacam alsana artık canımı derken evdekiler sayıklıyorsun diye uyandırdık dediler tek söylediğim aldı kalktığımda ise yalnız kalbim değil vücudum atıyordu hatta bizimkiler korktu ve hastaneye götürdüler acile iğne yapıp geldim hayırdır inşallah
bukett
Yarbay
Yarbay
Burç:Boğa

Mesaj gönderen bukett » 30 May 2008 15:47

kendımı hala 19 mayıs çalışmasını yaparken gördüm....
realkurd47
Binbaşı
Binbaşı
Burç:Başak

Mesaj gönderen realkurd47 » 02 Haz 2008 15:16

rüyamda bir gün bölyle yolda giderken birden ne göriyım...

ne biçim böyık bir cenewar...ben çok korktım arkamı döndım u kaçtım anla ben çok korktım:D:D:D
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 05 Haz 2008 11:56

ben ne gördümü hatırlamıyomm..
reis
Albay
Albay
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Balık

Mesaj gönderen reis » 05 Haz 2008 19:14

bende rüya gormem nasıl bir duygudur anlamıyorum
çok merak ediyorum
SEYDUNA
Yarbay
Yarbay

Mesaj gönderen SEYDUNA » 29 Haz 2008 22:54

en son aşkımı rüyamda gördüm şuan yanımda olmadığı için onu sıkı sıkı sarıp bu sefer bırakmayacam diye bağırıyordum tabi annem kalk demeyinceye kadar bırakmadım
şahrud
Üstteğmen
Üstteğmen
Burç:Kova

Mesaj gönderen şahrud » 29 Haz 2008 22:59

SEYDUNA yazdı:en son gördüğüm rüyada azrail canımı almaya gelmişti ben ne kadar al desemde o ses etmiyordu sonra neden almıyorsun artık yeter diye bağırıyorsum al tüm sevap ve günahlarımla sana geldim al diyordum sonra canımı almadığını almadığını anladığımda ona benden korkuyormusun alsana artık canımı dedim ve birden içimden gelen bu cümleleri söyledim ben ne ilkim nede son olacam alsana artık canımı derken evdekiler sayıklıyorsun diye uyandırdık dediler tek söylediğim aldı kalktığımda ise yalnız kalbim değil vücudum atıyordu hatta bizimkiler korktu ve hastaneye götürdüler acile iğne yapıp geldim hayırdır inşallah
bu rüyanın sebebı ben olduğum için kendimi hiç affetmiycem zaten özür dilerim aşkım ya gerçekten :cry
SEYDUNA
Yarbay
Yarbay

Mesaj gönderen SEYDUNA » 29 Haz 2008 23:04

şahrud yazdı:
SEYDUNA yazdı:en son gördüğüm rüyada azrail canımı almaya gelmişti ben ne kadar al desemde o ses etmiyordu sonra neden almıyorsun artık yeter diye bağırıyorsum al tüm sevap ve günahlarımla sana geldim al diyordum sonra canımı almadığını almadığını anladığımda ona benden korkuyormusun alsana artık canımı dedim ve birden içimden gelen bu cümleleri söyledim ben ne ilkim nede son olacam alsana artık canımı derken evdekiler sayıklıyorsun diye uyandırdık dediler tek söylediğim aldı kalktığımda ise yalnız kalbim değil vücudum atıyordu hatta bizimkiler korktu ve hastaneye götürdüler acile iğne yapıp geldim hayırdır inşallah
bu rüyanın sebebı ben olduğum için kendimi hiç affetmiycem zaten özür dilerim aşkım ya gerçekten :cry
lütfen aşkım ben geçtim o günleri ama sen hep yanımda ol yeter beni bırakma bu benim için herşeye bedel sürekli seni görüyorum rüyamda hep ne zman gelecen dön yeter diyorum ama ağustosun 10 unda geleceğini unutuyorum :cool

“Forum Oyunları” sayfasına dön