Genelkurmay Başkanına...

Beğendiğiniz veya eleştirdiğiniz yazılar
eaglesenol
Acemi Er
Acemi Er
Ruh Hali:Mutlu
Takım:Galatasaray
Re: Genelkurmay Başkanına...

Mesaj gönderen eaglesenol » 18 Eki 2008 15:34

taraf yine taraflılığını yine atatürk karşıtlığını ordu ve cumhuriyet rejimi düşmanlığını en başarılı şekilde ortaya sunmuş fakat kimse şunu unutmasın ki bu yıl cumhuriyetimizin 85.yılı ve daha nice 85lerde bu ülke yine cumhuriyetiyle atasıyla laiklikle aydın atatürk devrimciliği ve devrimleriyle dimdik ayakta kalacaktır...bundan kimse şüphe etmesin!

not:şüphe eden bu basına sızmış abd ajanlarıda önce vakit gazetesinin başyazarının cezasını versinler çocuk yaşta kıza sarkan o dengesize..!!!

siya_evin268
Üstteğmen
Üstteğmen
Burç:Aslan

Mesaj gönderen siya_evin268 » 18 Eki 2008 16:38

eaglesenol yazdı:taraf yine taraflılığını yine atatürk karşıtlığını ordu ve cumhuriyet rejimi düşmanlığını en başarılı şekilde ortaya sunmuş fakat kimse şunu unutmasın ki bu yıl cumhuriyetimizin 85.yılı ve daha nice 85lerde bu ülke yine cumhuriyetiyle atasıyla laiklikle aydın atatürk devrimciliği ve devrimleriyle dimdik ayakta kalacaktır...bundan kimse şüphe etmesin!

not:şüphe eden bu basına sızmış abd ajanlarıda önce vakit gazetesinin başyazarının cezasını versinler çocuk yaşta kıza sarkan o dengesize..!!!
ben şahsne süphe ediyorum. bu gidişler değil nice 85 leri 100 ü göremeyecek. sizde anlayın artık. çıkarın o at gözlüklerinizi çevrenicze bakın beyefendi....
kelebek
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Boğa

Mesaj gönderen kelebek » 18 Eki 2008 17:49

helal olsun valla bir gazateci anca bu kadar açık ve gerçekleri söyleyebilir.. bi sürü gazateci var çoğunun ne olduğunu biliyoruz. ama bunun gibi insanlar yeri yurdu ve adı belliyken böyle bir konuşmayı yapmış ya bravoo.. keşke onun gibiler daha çok olsa ve halkımızda bu kadar cesaretli olup hesap sorabilse.. bunda hepimizinde suçu var.. ne dolaplar dönüyor şu türkiye de ama çoğu yok türbandı bilmem neydi gibi bu zihniyet meşgul eden olaylara inanıp resmen uyuyorlar.. türban bile türkiyede taa 130uncu sıralarda önem olarak..

biraz duyarlı olup tepkimizi göstermemiz lazım.. askerlerimiz şehit düşünce cenazelerde vs terörü lanetliyoruz demek yetmiyor.. hep dikkat ederseniz bi saman alevi gibi yanıp sönüyorlar.. bunun hesabını sormak lazım, birlik olmak lazım.. bu hükümeti nasıl başa getirdiysek indirmekte elimizde...

siya_evin doğru söylüyorsun. umarım birileri anlıyordur.
siya_evin268
Üstteğmen
Üstteğmen

Mesaj gönderen siya_evin268 » 18 Eki 2008 18:05

evet umarım anlıyorlardır. ama anlamak ile anlamamakla alakalı değil. bence analamak istememeleri ile alakalı... çok kötü şeyler olacak çoooooook... saddamın başına gelenleri unutmayın. saddamı düşünün ve bakın bakalım siz şu anda kimin yerindesiniz. batmaz denen imparatorluklar battı. Titanik için bu gemiyi tanrıu bile batıramaz dediler. bir buz dağına yenik düştü. yani böbürlenmememek gerek.
bu ülkede inakarcı ve imhacı görüş hakim.. olmaz....
kelebek
Yüzbaşı
Yüzbaşı
Burç:Boğa

Mesaj gönderen kelebek » 18 Eki 2008 18:54

anlayıpta anlamamazlıktan gelenlerin alayınıı :silahs
siya_evin268
Üstteğmen
Üstteğmen

Mesaj gönderen siya_evin268 » 18 Eki 2008 19:03

kelebek yazdı:anlayıpta anlamamazlıktan gelenlerin alayınıı :silahs
vayyyyyyyyy dağııtmışsın ortalığı.
not: kafanıza takmayın bu anlamamazlıktan gelenleri. bir gün birileri onlara anlatır...
mcancan
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen mcancan » 19 Eki 2008 10:11

bu memlekette doğruları herkes bilir ama kimse böyle söyleyemez.............
raptifo
Acemi Er
Acemi Er
Burç:Koç
Takım:Fenerbahçe

Mesaj gönderen raptifo » 24 Eki 2008 14:58

helal olsun walla güzel yazı
delibiri26
Acemi Er
Acemi Er
Burç:Oğlak

Mesaj gönderen delibiri26 » 09 Kas 2008 19:19

(siya_evin268) karşındaki insanın nerde ne şartlarda arkerlik yaptığını bilmeden konuşma bunu yorumlamak sana düşmez ben görevimi VAN* ERCİŞ tugayında yaptım senin burada yazdıklarını ben oralarda yaşadım herkes haddini bilsin bu memleketi kurtarmaksa ben sonuna kadar giderim senin o hakkari şırnak mardin yazdıkların ve dinlediklerini ben gördüm fakat senin oraları gördüğünü hiç sanmıyorum ki böyle basit yorum yapıyorsun
eaglesenol
Acemi Er
Acemi Er

Mesaj gönderen eaglesenol » 30 Ara 2008 01:47

siya_evin268 yazdı:
Siyabend yazdı:

Ha, sanmayın ki bu ülkede “derin devlet” dendiğinde kimin kastedildiğini bilmiyoruz, sanmayın ki patlayan arabalardan, ensesinden vurulan adamlardan haberimiz yok.

Ahmet ALTAN / TARAF
OFFF bu müthiş bi tespit. anlayan çok şey anladıı bu laftan....
bunu söyleyecek cesareti nerden buldu acaba. ama şu bi gerçekki. ağzınıza sağlık. alında size kapak olsun.....

üsteğmen kime uşaklık ediyosun sen???karşı devrim hareketinin sempatizanı olarak buralarla uğraşma sende geç taraf gazetesine bir taraflarını yükselttir!

“Köşe Yazıları” sayfasına dön