Mezarlıktaki Gelinlik

Hayatın her alanında karşılatığımız garip olaylar
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray
Mezarlıktaki Gelinlik

Mesaj gönderen Siyabend » 25 Tem 2007 15:29

Bir akraba dügününden dönen Kemal ve arkadasi Recep, 20 kasim aksami, yaklasik 00.30 sularinda sehir mezarligindan otomobille geçiyorlardi.

Her iki tarafi mezarlik olan dar bir yoldu geçtikleri. Aniden soldaki duvarin üstünden, arabanin önüne beyaz bir sey atladi. Iki arkadas bunun beyaz bir köpek olabilecegini düsündü. Ancak normal sartlarda ona çarpmalari gerektigi halde her ikisi de çarpma sesi duymamis ve çok sasirmislardi.

Arabayi durdurup arkalarina baktilar ama hiçbir sey görmediler. Her ikisi de garip bir seyler oldugunu fark etmislerdi. Mezarliktan çikmalarina çok az kalmisti ki, araci kullanan Recep bir çiglik atti. Dikiz aynasindan bakiyordu.

Bunun üzerine arkaya dönüp bakan Kemal arka koltukta oturan gelinlik giymis bir kadin gördü. Kadin sessizce iki arkadasi izlemekteydi. Büyük bir korkuya ve telasa kapilan arkadaslar, mezarliktan nasil çiktiklarini ve arabadan nasil indiklerini hala hatirlamiyorlar. Ön cama yapismis bir sekilde arabayi durdurdular fakat kadin artik orada degildi.

Bunun üzerine olayi arastirmaya baslayan Kemal, ayni gün ölen bir kadin oldugunu ögrendi. Kadin yakin bir köyde yapilan dügününden dönerken trafik kazasinda hayatini kaybetmisti. Ve öldügünde üzerinde gelinligi vardi.

Ölen kadinin yakinlarini ziyaret eden Kemal , kadinin ayni kadin olup olmadigini ögrenmek istedi. Gittigi evde kendisine bir fotografi gösterildi. Fotograftaki kadin o gece otomobilin arka koltugunda gördügü kadindi. Ölen kadinin yakinlari da olaya sasirdilar. Bir daha o mezarliktan geçemeyen Kemal ve arkadasi, olayi bir süre daha irdelemelerine ragmen, o gün ölen kadinin neden onlara gözüktügünü ögrenemediler

JİLAN
Albay
Albay
Ruh Hali:Kızgın
Takım:Fenerbahçe

Re: Mezarlıktaki Gelinlik

Mesaj gönderen JİLAN » 26 Tem 2007 21:31

bunu daha öncede okumuştum hayat garipliklerle dolu malesef
Kullanıcı avatarı
yakamoz
Teğmen
Teğmen

Mesaj gönderen yakamoz » 26 Tem 2007 23:44

yaw tamda gece yarısı kimse evde yoq korktum şimdi be :oops:
beyazgül
Yönetici
Yönetici
Ruh Hali:Yorgun
Burç:Yay

Mesaj gönderen beyazgül » 27 Tem 2007 08:50

evet bende bunu duydum bizim buralarda bu hikayeyi herkes bilir :!:
jenny
Üstteğmen
Üstteğmen
Ruh Hali:Huzurlu
Burç:Aslan

Mesaj gönderen jenny » 06 Şub 2009 12:02

O iki adamın yerinde olsaydım kesin kalpten giderdim.İyiki bunu gece vakti okumadım. :mrgreen:
bukett
Yarbay
Yarbay
Burç:Boğa
Takım:Fenerbahçe

Mesaj gönderen bukett » 22 Mar 2009 14:16

açıkcası ınanasım gelmıyor ama hayat surprizlerle dolu ne olacagını bılemeyız ki!!

“Garip Mevzular” sayfasına dön