Doğumda Orgazm

Online Medical Videos
Kullanıcı avatarı
Siyabend
Belawela Muhtarı
Belawela Muhtarı
Ruh Hali:Mutlu
Burç:Kova
Takım:Galatasaray
Doğumda Orgazm

Mesaj gönderen Siyabend » 08 Şub 2010 22:36

Hawaii’de yaşayan 29 yaşındaki Amber Hartnell; “Doğum sırasında çok zevk aldığım bir noktaya ulaştım ve peş peşe orgazm oldum. Sanki içimde bir şeyler dalga dalga yayılıyordu. O sırada hem gülüyor hem ağlıyordum. Kasılma hissetmiyordum. Tam olarak acı da çekmiyordum, tarif etmesi zor; sadece yoğun duygular içerisindeydim” diyor.

Kendi evinde on ilâ onbeş saat süren ve suda gerçekleşen bir doğum tecrübesi yaşayan Hartnell’in eşi doğum anını kameraya almış. Bu görüntülerin Debra Pascali Bonaro’nun yönettiği Orgasmic Birth belgeselinde kullanılmasına izin veren Hartnell, tecrübelerini anlatmaya şöyle devam ediyor; “Doğumdan önce vücuduma esneklik kazandırmak için yoga yaptım. Aynı zamanda değişik meditasyon teknikleri de uyguladım. Kafamı bilgilerle doldurmamak için sadece tek bir kitap okudum; çünkü bu deneyime psikolojik olarak tamamen açık olmak istedim. Doğum sırasında şu ana kadar hissettiğim en zevk verici duyguyu yaşadım. Bu özel anları bütün dünyaya anlatmam için cesaretimi toplamam gerekiyordu. Kendi hikâyemi diğer kadınlarla paylaşarak onların korkularını yenmelerine ve doğum sırasında böylesine güzel bir duyguyu yaşamalarına yardımcı olabileceğimi düşündüm”

http://www.juzztv.com/watch_video.php?v=cb6b911464163ca

“Medical Videos” sayfasına dön